Kategorijos
Kitos naujienos

Amajos gydymas. Antras vizitas

Amaja

Vakar vėl vežėm mamą Amają į Filaretų kliniką, kad patikrintume, kaip sekasi sveikti. Echoskopija rodo pagerėjimą, neaiškių išskyrų nebeliko, apetitas geras, nuotaika puiki. Taigi adatų ir vaistų šįkart neprireikė, sakė tik stebėti ir ateityje atvažiuoti pašalinti auglį ir sterilizuoti.

Vizitas šįkart kainavo tik 20 Lt, taigi bendra gydymo suma 245,65 Lt. Čekių kopijos jau sukeltos į finansinę ataskaitą. Ačiū prisidėjusiems finansiškai ir padėjusiems nuvežti mamą į kliniką.

Dabar tik vis dar neramu dėl aštuonių pradėjusių ropinėti ir urgzti mažųjų, nes aplinkui tvyro labai negeras Parvo virusas.

Kategorijos
Kitos naujienos

Amajos gydymas

Amaja

Vakar vežėm mūsų daugiavaikę mamą parodyti veterinarams dėl po gimdymo atsiradusių kraujuojančių problemų. Amaja gražiai ir ramiai iškentėjo visas procedūras, nes ir kraują reikėjo paimti, ir kokias tris porcijas vaistų į skirtingas vietas suleisti, ir temperatūrą pasimatuoti, ir echoskopiją padaryti… Nieko labai blogo nerado, bet turim gimdos uždegimą, nukraujavimą gimdymo metu, blogus kraujo rodiklius ir dar auglį, kurį ateityje reiks išoperuoti. Gavom pundą vaikams nepavojingų antibiotikų ir vitaminų nusilpusiam organizmui pastiprinti. Visi šie malonumai kainavo virš 200 Lt ir kvietimą apsilankyti po savaitės. Brangu, bet sveikata brangiau.

Kategorijos
Kitos naujienos

Mersis važiavo į kliniką darytis tyrimų

Šiandien vežėme senuką Mersį pasidaryti kraujo tyrimų ir išsiaiškinti, ar jam nereikia kokio nors gydymo. Kaip ir kiekvienas aklas šuo labai stresavo ir kandžiojosi, todėl be antsnukio neišsivertėme. Visgi pati kraujo paėmimo procedūra truko vos kelias akimirkas, po jų Mersis apsiramino, prigulė ir laukė savo tyrimų rezultatų. Netgi nepaisant jo garbingo amžiaus, tyrimų rodikliai sutilpo į normas. Tik kraujo tyrimas parodė, kad kiek pakilęs leukocitų kiekis. Gydytojas liepė grįžti pakartoti tyrimo, jei matysime sveikatos blogėjimą. Bet nepanašu, kad taip bus: Mersis kasdien jaučiasi vis geriau.

Tyrimo rezultatus ir projekto atsargas apmažinusį čekį (118 Lt) galite peržiūrėti paspaudę šią nuorodą.