Kategorijos
Liks atminty

Vaikų pagaliais užmušta katytė

Užmušta katytė

Kai žmonių abejingumas nužudo gyvūną.

Gal ir vėl jautruoliai žvelgdami į nukankinto gyvūno nuotraukas pradės rypauti apie tai, kad negalima ar nereikia kelti tokių foto į viešąją erdvę, kad pamatys jautrūs vaikai. Bet juk vaikai šiandien tai ir padarė!!! Šiandien jie atėmė gyvybę, pasijautė visagaliais dievais! Šiandien vėl žiauriai nukankintas ir išniekintas gyvūnas.

Tai buvo baili, nedidukė, sterilizuota kirptaausė rainytė visai neseniai atsiradusi viename iš Taikos g. kiemų. Kažkas tik po sterilizacijos kirpta ausyte ją įmetė į svetimą jai kiemą ir nepažįstamą aplinką. Sergančią, užkimusią, sloguojančią. Radom, gydėm, rūpinomės, mylėjom. Mažutė savo egzistencija neturėjo niekam trukdyti, nes visą dieną jos nesimatydavo, tik vakarop pareidavo paprašyti vakarienės ir saugiai praleisti nakties kačių namelyje. Saugiai… Ne tik ji, bet ir mes taip manėme. Deja, būtent namelis jai ir tapo mirtinais spąstais, iš kurių ji jau nebeišsivadavo…

Kažkokie išsigimėliai, kurie dabar sočiai prikišę pilvus vartosi tėvų glėbiuose ar sėdi žvengdami laimingi prie TV, uždaužė mažą, trapią katytę pagaliais. Taip, būtent uždaužė, kaišiojo juos į namelį ir daužė katytę, kuri nebeturėjo kur dingti. Buvo daugybė mačiusį šį iškrypėlišką pasilinksminimą ir nieko nedariusių. Ar suprantate, kad būtent jūs esate šio nusikaltimo bendrininkai? Nesudrausminot, neiškvietėt policijos, o rytoj kaip tik jus jie daužys lazdomis, pagaliais, ar spardys ir žudys jausdami malonumą ir pasitenkinimą?!

Kalti ne tik žudikai, kalti este ir jūs. Ar lengviau dabar gyvensis šioje žemėje? Ar daugiau atsiras vietos? Oras taps švaresniu ir gaivesniu? Ar jūsų visų sąžinės švarios? Ramiai naktimis miegosite? Tik laiko klausimas, kada prieš jus bus pakelta tų pačių vaikų ranka.

O žudikams aš pasakysiu tik tiek: Jūsų rankos jau suteptos krauju. Degsit pragare, ateis laikas, kai lazda apsisuks kitu galu, smogs, kirs ir jums, ir, gali būti, kad pagalbos nebesulauksit, kaip nesulaukė ir ji. Bet nesistebėkit, nes visatoje jau taip yra surėdyta, kad „geru už gerą, blogu už blogą“.

Sudie, katyte… Tavęs mes niekada nepamiršim…

1 komentaras – “Vaikų pagaliais užmušta katytė”

Parašykit prašau Gatvės ir namo numerį, reikėtų ten paklijuoti skelbimus apie žudikus. Gal tada tėvai susimastytų kaip paaiškinti vaikams, kad negalima skriausti gyvūnėlių, nes kitu atveju vaikai gali su jais pasielgti taip pat kaip su katyte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.