Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Tilė ir Milė (padovanotos)

Prieš porą dienų pas mus iš Trakų rajono atkeliavusioms sesutėms nykštukėms su jūsų visų pagalba ką tik išrinkome vardus, tad jos jau pasirengusios keliauti pas naujuosius šeimininkus. Teliko juos surasti!

Tilė – ypatingai smulki, užaugusi gali sverti apie 2-3 kg, Milė – vos didesnė, užaugusi gali sverti apie 3-4 kg. Abiems mažylėms šiuo metu apie du mėnesius. Socialios, linksmos, puikiai sutaria tarpusavyje ir su mūsų globotine katyte Siara.

Primename, kad visi maži šuniukai šlapinasi dažnai, po nedaug ir įvairiose vietose, tad nusiteikite dažnai valyti grindis, nes viską padaryti ant palutės ne visada pavyksta. Taip pat, anksčiau ar vėliau paprastai ką nors sugriaužia, tad nusiteikite tai priimti kaip normalius dalykus ir nebausti paimtos mažylės už išdaigas – jai tai tik nekalti žaidimai. Likę vieni šuniukai gali šiek tiek patriukšmauti, bet sesutės berods ne iš tokių, tad turėsite viena problema mažiau.

Norintys priimti abi arba kurią nors vieną mažylę į savo namus, įsipareigoja ją mylėti, nebausti už išdaigas ar ne vietoje paliktas balutes, susičipuoti, pasiskiepyti ir užaugusią sterilizuoti. Jei visos šios sąlygos jums savaime suprantamos – laukiame jūsų skambučių jau dabar.

Gyvūnai Facebook ar SMS žinutėmis nerezervuojami. Skambinkite, norime su jumis pasikalbėti ir įsitikinti, kad atiduodame savo globotinius į atsakingas rankas!

3 komentarai – “Tilė ir Milė (padovanotos)”

Sveiki. Ieskau sau suniuka gyventi lauke,voljere. Ieskomas tik patinas. Gali uzaugti vidutinio didzio,nebutinai mazas.Gerai butu sumaisytas su kokiu aviganiu,terjeru. Siulikite ka turite.Vilnius

MAN REIKIA ŠUNELIO

Man be galo
Reikėtų šunelio, –
Tokio mažo
Mažiuko. Gauruoto.

Jis miegotą
Ramiai man ant kelių,
O pabudęs
Iš meilės sulotų.

Aš skaityčiau
Jam savo knygelę,
Kurioje tiek daug
Visko nutinka,

O knygelės gale
Tas šunelis
Susirastų mane,
Šeimininką.

Kukulas, Valdemaras. Tamsos didžiulis katinas: Eilėraščiai. – Vilnius: Vyturys, 1988.

Mano duktė pirmoj klasėj deklamavo šį eilėraštį užėmė 1 vietą, ir po šiai dienai man jis labai mielas. Ir kiek mes turėdavom šuniukų visus išdalindavom geriems žmonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.