Kategorijos
Pagalbos prašymai

Suspardytas katinėlis Bazilikas

Bazilikas – vargšas naminis katinas, išmestas į gatvę Justiniškėse. Be galo draugiškas, sekiojantis paskui pažįstamus žmones, besiglaustantis, pirmas pirmojo Vilniaus savivaldybės kačių namelio gyventojas.
Gyveno sau kieme Bazilikas, buvo kastruotas, pamaitintas, dairydavosi, laukdavo prie laiptinės durų pažįstamų veidų. Ne vieną mėnesį niekam netrukdė… iki vakar.
O vakar kažkokiam nepilnavertiškumo kompleksą turinčiam dvikojui katinėlis užkliuvo, prireikė įrodyti savo vyriškumą prieš patiklų nieko neįtariantį gyvūną. Stiprus smūgis į galvą. Tiek Bazilikas ir teatsimena. Radome jį parvirtusį, sunkiai besiorientuojantį, kraujuojantį iš burnos ir su išmuštu iltiniu dantimi. Dar pagalvojome, kad tai automobilinis sužalojimas ar peštynių pasekmė, bet veterinarai pagal sužalojimus nustatė – žmogaus darbas.
Šiandien Bazilikas operuotas. Teko šalinti ne tik išmuštą iltinį, bet ir daug kitų išgedusių dantų. Katinukas dar kelias dienas turės praleisti klinikoje, žiūrėsime, kaip gis žaizdos ir ar nepatirta rimtesnių galvos traumų. Nežinome, kiek gydymas kainuos, bet su visais ligų diagnozavimo tyrimais gali pasiekti ir 100 eurų. Ir tai ne vienintelė bėda – Bazilikas nebeturi kur grįžti. Kieme tokiam geram ir patikliam katinui toliau gyventi nebesaugu. Labai ieškome, kas jį galėtų pagloboti ar priimtų visam laikui gyventi pas save. Bazilikas – nebe jauniklis, nebekrės šunybių kaip maži kačiukai. Tik ateis pas jus pavalgyti, pamurkti ir pasiglaustyti. Tiek nedaug jam tereikia.

Primename, kad mūsų globotinius ir vėl galima paremti pervedant GPM 2proc paramą: http://kaimograndine.lt/parama/

Daugiau informacijos 8-602-63641 (Vilnius)
Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Suspardytam Bazilikui
PayPal parama: paypal@kaimograndine.lt
Finansinę ataskaitą rasite mūsų svetainėje

6 komentarai – “Suspardytas katinėlis Bazilikas”

Aš galėčiau pagloboti Baziliką, jei neatsirastų kitų norinčių.
Turiu savo vieną katytę.

Sveiki,
Ačiū už pasiūlymą.
Deja, padaryti testai rodo, kad Bazilikas gali sirgti leukemija. Jei taip ir yra, jis užkrėstų ir jūsų katytę.

Papildomai netyrėm. Tiksliai diagnozei berods reiktų daryti specialius tyrimus. Iš jo savijautos, milžiniško svorio ir bendros išvaizdos, tai jis nepanašus į sergantį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.