Kategorijos
Pagalbos prašymai

Sunkiai sergantys kačiukai iš Justiniškių

Mes, regintys, turime labai didelę dovaną savyje, bet to nesuprantame ir nevertiname. O štai šie, niekam nereikalingi, nematantys, besiblaškantys lyg pilkieji gatvių vaiduokliai, mažyliai vet.klinikoje suprato, kad čia yra būtent ta vieta, kur jie gali sulaukti savo šanso, kad būtent čia prasideda jų gyvenimas. Kitoks… Tas tikrasis… Mylimo žmogaus veido mažyliai greičiausiai jau niekada nebeišvys. Gyvenimas po balkonu, darganotos dienos ir vis šaltėjančios naktys atėmė iš jų gyvenimo šviesą. Liga smogė žaibiškai, uždelsta ir negydoma pasiglemžė akis ir regėjimą. Deja, daugeliui laiptinės gyventojų nerūpėjo šių mažylių likimas. Nemato, negirdi, širdies neskauda… Jeigu vienas bent pamaitindavo, tai du ar trys pastumdavo, paspirdavo. Vieno iš kačiukų likimas apskritai tragiškas – jį, bandantį pakliūti į laiptinę, privėrė sunkios durys. Sutraiškė mažytį, vos pradėjusį gyventi kūnelį, per kelias sekundes sutraiškė dar vieną likimą….

Ne gana to, kad šie, pasaulio nebematantys mažyliai, kovoja su mažiems kačiukams itin pavojingu rinotracheitu, jau negrįžtamai pažeidusiu ragenas, tai į nelygią kovą dar stojo ir grėsminga kalicivirozė, dėl kurios atsivėrė labai skaudžios žaizdos burnoje. Kiekvienas kąsnis, kiekvienas bandymas valgyti jiems yra be galo sunkus ir skausmingas.

Šių katinėlių gydymas ir gyvenimas vet.klinikos stacionare mūsų organizacijai yra labai didelė finansinė našta. Prieš tai mūsų kuruotų aklų katinėlių gydymas atsiėjo kiek daugiau nei 500 eurų. Ir šįkart gydymo sąskaitos sieks panašias sumas. Pastaraisiais mėnesiais sulaukiame vis mažiau paramos, taigi mūsų finansai pamažu grimzta į vis didesnį minusą…

Sunkiai įsivaizduojame, kaip jais pasirūpinti, bet negalėjome jų palikti skausmingai mirčiai po balkonu. Keturis iš jų paėmėm, sveikesnis penktas, turintis abi akytes, kartu su mama buvo išbaidyti ir išgąsdinti mažamečių vaikų, jų sugauti nepavyko, bandysime pasirūpinti vėliau.

Kol kas kačiukus iš mirties gniaužtų bando vaduoti veterinarai. Mažyliai laikomi vet.klinikos stacionare, nes jiems reikia nuolatinės specialistų priežiūros. Jeigu pavyks išgelbėti ir išgydyti – visiškai neturime minčių, kur juos reiks patalpinti, nes nebeturime nė menkiausio laisvo kampelio savanorių namuose. Patalpų, kaip žinia, irgi neturime…

Prašome prisidėti prie mažųjų gydymo, šiuo metu be jūsų mes nebepajėgūs tinkamai jais pasirūpinti. Todėl mums reikia svajones pildančių žmonių pagalbos. Jeigu tik galite paaukoti šiems kačiukams nenuskriausdami savęs, savo šeimos ir augintinių, labai prašome tai padaryti.

Praeities jau nebepakeisime ir neištrinsime visų nemalonių prisiminimų, tačiau galime pasirūpinti jų ateitimi, pasirūpinti, kad jie būtų laimingi, reikalingi, mylimi, sveiki, nors ir neregintys.

O pati didžiausia pagalba būtų laikini arba pastovūs namai kačiukams pasveikus.
Daugiau informacijos 8-602-63641 (Vilnius).

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Sunkiai sergantiems kačiukams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.