Arima (sterilizuota, paskiepyta) (padovanota)

DSC_2447_opt
DSC_2010

Arimą prieš daugiau nei mėnesį radome Naujosios Vilnios soduose su penkiais mažyliais. Visi apsėsti odos parazitų, be maisto kąsnio kankinosi tarp statybinių atliekų. Po pokalbio su kaimynais, paaiškėjo, kad šunys „šeimininkams“ nereikalingi ir apskritai – gyvi tik dėl to, kad juos pašeria aplinkiniai geri žmonės.

Visų pirma ėmėmės mažųjų – jiems išnaikinti odos parazitai, suduoti vaistai nuo kirmėlių, paskiepyti. Ir svarbiausia – jiems jau pavyko rasti saugius, šiltus namus.

Liko tik surasti naujus namus pačiai mamai Arimai. Jai taip pat išnaikinti odos parazitai, suduoti vaistai nuo kirmėlių, paskiepyta, atlikta sterilizacija. Arima – nedidukė, 17kg sverianti kalytė. Labai ramaus būdo, ypatingai paklusniai vaikšto su pavadėliu, nesipyksta su kitais gyvūnais. Kambaryje laikosi tvarkos ir nekelia triukšmo. Tai puiki gyvenimo kompanionė tiems, kuriems nesinori triukšmaujančių ir viską griaužiančių jauniklių. Puikiai pritaps jaunose šeimose su mažais vaikais, taip pat gali būti šauni pasivaikščiojimų draugė vyresniems žmonėms. Spėjamas Arimos amžius – 4 metai.

Daugiau skaitykite: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.42779

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/KaimoGrandine/posts/1196254123723942

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *