Kategorijos
Kitos naujienos

Sulaukėme GPM 2% paramos

GPM už 2014

Kaip ir kitos visuomeninės organizacijos sulaukėme Valstybinės mokesčių inspekcijos pervedamos GPM 2% paramos. Kadangi šiemet pirmą kartą taip rinkome lėšas savo globotiniams, buvo sunku prognozuoti, kiek jų sulauksime. Minimalus tikslas buvo surinkti 200 €, o maksimalus – 800 €. Tokią sumą, mūsų skaičiavimais, gauti buvo realu.

Rezultatas nudžiugino, gavome netgi šiek tiek daugiau – 836,06 €. Jų pakaks mūsų nedidelėms skoloms padengti, o likusią sumą galėsime skirti gyvūnų gydymui ir sterilizacijoms. Laikomės skaidrios pagalbos gyvūnams principo, taigi lėšų panaudojimą visada galite patogiai stebėti mūsų detalioje finansinėje ataskaitoje.

Primename, kad GPM 2% paramą galima skirti kiekvienais metais nuo sausio 1 d. iki gegužės 1 d., taigi jau labai greitai vėl galėsite paremti mūsų esamus ir būsimus globotinius.

Taip pat, atkreipiame dėmesį, kad mūsų turimos lėšos yra skirtos ne tik mūsų globotiniams, bet ir apskritai – visiems benamiams gyvūnams, taip pat, tiems, kurie skursta pas vargingai gyvenančius žmones ar alkoholikus. Jei norite prisidėti prie tokių gyvūnų problemų sprendimo ir turite tam šiek tiek laiko, bet neturite lėšų – nebijokite kreiptis, padėsime sterilizuoti nuo nuolatinių gimdymų išsekusias kates ir kalytes, pakalbėsime su šeimininkais (jei tokie yra), kad pagerintų gyvūnų laikymo sąlygas, padėsime jiems tai padaryti. Jei susikalbėti gražiuoju nepavyks – kreipsimės į VMVT, policiją ar kitas atitinkamas institucijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.