Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Sirijus (padovanotas)

Sirijus

//Padovanotas 2015 m. balandžio mėn.

Sirijus – šuo, kuris bene visą savo gyvenimą praleido surištas baisiomis virvėmis ir drambliška grandine prikabintas prie medžio, be būdos ir apskritai – pamirštas šeimininko ir paliktas numirti iš bado. Juo rūpinosi kaimynai ir atsitiktinai jį radusi moteris, kuri anksčiau daug kartų yra padėjusi mūsų globojamiems gyvūnams, taigi atsukti nugaros neturėjome teisės. Bandėme greituoju būdu rasti Sirijui prieglobstį, bet tinkamas variantas neatsirado, taigi teko vežtis į Vilnių.

Sirijus – maždaug 6 metų amžiaus, tvirto sudėjimo, didelio ūgio patinas. Pykstasi su kitais gyvūnais, bet kartu yra itin draugiškas, prieraišus ir paklusnus žmonėms, mėgsta bendravimą, nors niekad gyvenime jo daug nesulaukė. Puikiai pritaptų bet kokioje šeimoje.

1 komentaras – “Sirijus (padovanotas)”

Kaip tau padėti, šuneli? Dalinamės skelbimuku, bet tikriausia dar neatėjo tavo laikas, palauk, kiti šuneliai irgi laukia, nežinai kada ateis Tavo žmogus.Labai gaila kad toks gražus, sargus šuo neturi savo kiemo, na, bet nors atsikratė to sunkaus lenciūgo ir turi maisto bei vandens.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *