Kategorijos
Pagalbos prašymai

Sergančio Banglo pagalbos prašymas

Banglas

Susirgo mūsų Banglas. Staigiai, netikėtai, sunkiai… Pats nebepaeina, kojelės nelaiko. Kol kas nieko aiškaus ir tikslaus negalime pasakyti, nes nei mes patys nežinome, nei daktarai ką pasakyti gali. Atlikti kraujo tyrimai nerodo, kad butų babeziozė ar kokia kita erkių platinama liga. Temperatūra normali, o štai pilvo zona labai skausminga.

Atliktas rentgenas, echoskopija. Svetimkūnio nesimato, bet gydytojai nepatiko rentgeno nuotraukoje išryškėjęs skrandis, padidėjusi blužnis. Kraujyje leukocitų norma, eritrocitų taip pat, o štai trombocitų sumažėję gerokai. Kas rodo, kad kažkur gali būti vidinis kraujavimas. Kepenų ir inkstų rodikliai geri.

Suleisti antibiotikai, vaistai nuo spazmų, priešuždegiminiai ir kraujavimą stabdantys. Duota vaistų ir į namus.

Nors atlikti praktiškai jau visi įmanomi tyrimai, nieko konkretaus taip ir nežinome. Sunku, be galo sunku matyti, kaip daugiau nei tris metus mūsų globoje gyvenęs Banglas nyksta akyse. Bet mes stengsimės nepasiduoti. Norim kovoti su tuo, kas kėsinasi atimti šį šaunų šunelį iš mūsų. Šiai kovai mums reikės Jūsų visų palaikymo ir finansinės pagalbos, nes vien už dvi paskutines dienas klinikoje jau paskaičiuota 87 eurai (20 eurų paaukojo į kliniką Banglą vežusi Kornelija. Nuoširdžiausiai ačiū jai!).

Kreipiamės į visus mūsų draugus. Kas galite paremkite, kas galite pasidalinkite Banglo pagalbos prašymu, kas galite prašykite visų aukščiausių jėgų, kad šio puikaus šuns neatimtų iš mūsų. Mes jį labai mylime ir jis mums reikalingas čia…

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Banglui

Galinčius pagelbėti transportu ar turinčius patarimų, minčių ką dar galėtume dėl Banglo padaryti, prašome skambinti arba rašyti 860263641, anzelika.lggd@gmail.com. Vilnius.

——-

Banglo (http://bit.ly/29XjtL8) jau nebėra su mumis. Išėjo vakar. Išėjo net nesulaukęs operacijos. Dužo mūsų viltys, dužo mūsų širdys, o netekties skausmas kūną plėšo į milijonus gabaliukų. Nebus gyvenimas be Banglo toks, kaip buvo iki šiol. Ir mes nebebūsime tokie, kokie buvom.

Jis mūsų organizacijos senbuvis. Tai buvo šuo, kuris mylėjo visus: vaikus, suaugusius, kitus šunis ir net kates. Tai buvo šuo, kuris savo giliomis, protingomis, tiesiai į širdį žvelgiančiomis akimis, pakerėdavo visus.

Ilsėkis, Banglai. Mylim Tave ir niekada nepamiršim. Nors ir sunkiai, bet mokysimės gyventi be Tavęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.