Kategorijos
Pagalbos prašymai

Senas nusilpęs šuo

DSC_1481_opt

Sekmadienį į mus kreipėsi pagyvenę žmonės, jau kurį laiką glaudžiantys mažą seną šuniuką, kuris pastaruoju metu pradėjo šlubuoti priekine letena ir darytis apatiškas. Žmonės vargingai gyvena (tai aiškiai matėsi užėjus į jų namus) ir neišgalėjo jo nuvežti pas veterinarus, todėl paprašė mūsų pagalbos.

Šiaip taip pavyko vakar po darbų autobusais jį nuvežti iki veterinarijos klinikos. Ten jokių fizinių kojų sužeidimų nenustatė, todėl liko neaiški stipraus šlubavimo priežastis. Kailyje aptikome krūvą erkių, laimei, babeziozės testas buvo neigiamas. Tiesa, užfiksuota pakilusi temperatūra ir apsilpęs kraujas, taigi buvo suleisti geležies ir kiti organizmą stiprinantys preparatai, palašinta skysčių, nuo kurių jis greit pasidarė guvesnis. Žinoma, neapsieita ir be lašų nuo erkių.

Kol kas prisakyta žmonėms šiltai laikyti ir geresniu maistu palepinti, bet už poros dienų tikriausiai teks vėl nuvežti pas veterinarus pakartotinei apžiūrai.

Gydymui išleidome beveik pusę savo lėšų likučio – 44,64 EUR – būtume labai dėkingi, jei galėtumėte mums šiek tiek pagelbėti:

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
SwedBank sąskaita: LT16 7300 0101 4151 6269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Senam nusilpusiam šuniukui
PayPal parama: http://goo.gl/8GbcQC
Detali finansinė ataskaita; http://goo.gl/ZfK6P3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.