Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Šarpėjaus mišrūnas (padovanotas)

Šarpėjaus mišrūnas iš Trakų_opt

Trakų r. prie vienos sodybos atklydo šunelis. Jaunutis, nei metų neturintis, žaismingas, turintis šarpėjaus bruožų. Žiūrint į nuotrauką daugelis pagalvos „šarpėjus ant grandinės?!“ Taip, ant grandinės. Pats žmogus, prie kurio sodybos gyvūnas apsigyveno, gyvena Vilniuje, bet kasdien važinėja šerti šunelį, nes į savo namus priimti jo negali. Sutikit, geriau jau sočiai ant grandinės su viltimi rasti namus, nei ir toliau alkanam klaidžioti po miškus ar kaimus su galimybe būti nušautam ar kokio budulio pakartam.

Bandė žmogus šunelį dovanoti pats, bet tik sulaukė smerkimų, keiksmų ir priekaištų dėl to, kad toks šuo „pasodintas ant grandinės“. Na, kaip žinia, smerkti neįsigilinus į situaciją mes greiti. Bet šį kartą susilaikykim, sutelkim jėgas, ir suraskime šuneliui namus.

Kreipiamės pagalbos į visus geros valios žmones. Jeigu negalite suteikti namų ar šiltos ir sočios laikinos globos, tai pasidalinkite jo skelbimu. Kuo daugiau žmonių pamatys šio šunelio nuotrauką, tuo daugiau galimybių, kad jis suras puikius namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *