Kategorijos
Pagalbos prašymai

Rūkas

Rūkas_opt

Kaip, kas ir kodėl? Nežinau… Tiesiog, atsikratė, kaip nereikalingu daiktu, nutrenkė kaip šiukšlę. Gal todėl, kad susirgo, gal, kad visą mielą savo gyvenimą jis net nebuvo mylimas ar kam nors reikalingas. Bet tikrai žinojo, kad pasirūpinsim, kad nepraeisim pro tokį varguolį.

Žiūrint į Rūką, apima įvairiausios emocijos, nuo pykčio tiems, kurie taip pasielgė su gyvybe iki žiauraus nesmagumo, kad būtent mūsų, žmonių, dėka jam teko gyventi taip, kaip gyveno pastaruoju metu.

Rūko gyvenimas nebuvo nei gražus, nei geras. Matosi, kad katinėlis neprižiūrėtas, suvargęs, valkatauja jau ne pirmą dieną, net ne savaitę ir ne mėnesį. Liesas, išsekęs, turintis daugybę kailio ir ausų parazitų. Ne gana to, Rūką kamuoja stiprus rinotracheitas, sloga, vargina viduriavimas, jis neturi daugelio dantukų, o ir likusieji ar jų šaknys parudavę tiek, kad gyvenime nebuvome tokių matę. Rūko kūnelis pilnas žaizdų ir nuplikimų.

Rūkas patalpintas į veterinarijos klinikos stacionarą. Bus gydomos jo ligos ligelės, atsikratoma parazitais, kurie „ėda“ ir taip silpną katinėlį ir jo imunitetą, aiškinamasi viduriavimo priežastis, atliekami kraujo tyrimai, dar vėliau kastracija ir kitos privalomos procedūros.

Galėčiau prilinkėti visko tiems, kurie išmetė naminį, nemokantį ir nesugebantį savimi pasirūpinti gyvūną laukan. Kaip daugelis pasakytų – „Akis už akį“, – bet ar pasaulis nuo to bus gražesnis? Nelinkėsiu nieko blogo, tik… atgimti kitame gyvenime kate ir patirti tai, ką patiria išduotas naminukas.

O katinas meilus, glaustosi, nors ir nusivylęs žmogumi, bet, laimei, pasitikėjimo nepraradęs. Sekioja iš paskos, vis pasakoja skaudžius savo gyvenimo vingius ir kuo greičiau bando susirangyti žmogui ant kelių. Atsigavęs bus tikras gražuolis – pilkas kailiukas tarsi apgaubtas rūko ir pamargintas blėstančios saulės spinduliais.

Dabar, Rūkas laimingas. Laimingas dėl to, kad neteks daugiau šaltų naktų leisti susirangius senų, rudeninių lapų krūvoj, kai vienintelis stogas virš galvos – žvaigždės danguje, neteks kęsti šalčio ir bado.

Suprantame, kad tarpušvenčiu visiems labai sunku, bet be Jūsų visų pagalbos mes niekaip neišsiversime. Rūkui kiekvienas paaukotas euras bus didžiausia dovana.

Jeigu atsirastų norinčių, Rūkui pasveikus, pasiūlyti jam namus arba laikiną globą, prašome paskambinti arba parašyti Anželikai 8-602-63641, anzelika.lggd@gmail.com

O jeigu norėtumėte prisidėti prie Rūko sveikimo, žemiau paliekame mūsų rekvizitus:

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Rūkui

1 komentaras – “Rūkas”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.