Kategorijos
Pagalbos prašymai

Reikalinga parama Tichės akytės operacijai

Tichės akis

Reikalinga 40 eurų parama Tichės akytės šalinimo operacijai

Nors Tichės (katytės istorijos pradžia: http://bit.ly/1NumMXr) viena akytė visai nematanti, kita regi tik šešėlius, bet pati katytė kuo toliau, tuo labiau mus džiugina savo linksmu būdu, gerumu žmogui ir kitiems gyvūnams, meilumu ir beprotiškai dideliu noru gyventi. Plaukai šiaušiasi pagalvojus apie tai, koks likimas būtų laukęs šio nuostabaus sutvėrimo, jeigu ji, beveik nematanti, po PSP (pagauk-sterilizuok-paleisk) Grindoje būtų paleista ten, kur ir buvo sugauta. Vargu ar šiandien tik viena akele šešėlius regintis gyvūnas dar būtų gyvas.

Balandžio 23 d. – ta diena, kai Tichei teks atsisveikinti su viena iš sergančių akyčių. Operacija neišvengiama ir būtina. Tai kainuos apie 70 eurų (30 eurų Tichė savo kišenėlėje jau turi, ačiū Birutei).

Kreipiamės į visus neabejingus ir geros valios žmones su prašymu prisidėti prie akytės šalinimo išlaidų. Mums svarbi ir brangi kiekviena Jūsų auka.

Rekvizitai paramai:
Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: katytei Tichei

Daugiau informacijos: 8-602-63641, anzelika.lggd@gmail.com

1 komentaras – “Reikalinga parama Tichės akytės operacijai”

Praėjo beveik 2savaitės po Tichės akies šalinimo operacijos. Akytė jau nebešlapiuoja ir nebekraujuoja. Ačiū visiems, kuriems rūpi Tichė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.