Kategorijos
Pagalbos prašymai

Reikalinga parama Rokio gydymui

Rokis

Reikalinga parama Rokio kovotojo gydymui, taip pat namai arba laikina globa.

Jeigu nuotraukos perteiktų skausmą, retas iš mūsų galėtume iškęsti tai, ką iškentė Jis. Skauda jam, skauda mums, skauda tiems, kurie pasirūpino, kad katinėlis pasiektų vet.kliniką. Beprotiškai skauda visiems…

Sunku ir numanyti, kas nutiko šiam, kažkada tikru gražuoliu buvusiam katinui. Kai sulaukėme skambučio, manėme, kad pagalbos reiks mašinos nutrenktam katinėliui. Deja, veterinaras šias prielaidas paneigė. Yra įtarimų, kad katinėlis užkrito, „pasimovė“ ant kažkokių strypų, nes visas jo kūnelis nusėtas plėštinėmis žaizdomis. Bet tai tikrai dar ne viskas. Katinas utėlėtas, blusėtas, maisto savo akyse jau ilgą laiką neregėjęs, nusibadavęs, išsekęs, dehidratavęs.

Šiandien skubiai nugabentas į vet.kliniką, kur atlikti kraujo tyrimai, padarytas kačių imunodeficito testas (laimei, neigiamas), apskustos susikaltūnavę vietos, po kuriomis slėpėsi jau pūliuojančios žaizdos. Žaizdos išvalytos, sutvarkytos, sulašinta lašinė. Nors vizualiai kaulų lūžių nesimato, bet rentgeną atlikti buvo būtina, kad galutinai tuo įsitikinti. Vienos kojos oda nuplėšta visiškai, matosi atviras raumuo. Bus reikalingi kasdieniai vizitai į kliniką perrišimams, kurie yra labai skausmingi, todėl kiekvieną kartą katinėlis bus primigdomas.

Vien šiandieninis vizitas klinikoje mums kainavo 135 Eurus (https://drive.google.com/file/d/0B-GZq0wo8lXNWXhpYm4yOUg2OTA/view). Tiek pat, o gal kiek ir daugiau (kai žinosime tikslesnę katinėlio būklę ir jam reikalingas atlikti procedūras, sumas patikslinsime) reikės tam, kad jis atsigautų ir pasveiktų (antibiotikai, lašinės, kaloringas maistas). Ateityje nusimato kastracija ir skiepai.

Rokis (taip pavadinome katinėlį) – tikras kovotojas, ir šaunuolis, jis jau šiandien pradėjo kovą, sunkią ir ilgą. Kovą už savo gyvybę, kovą už gyvenimą apskritai. Mūsų visų valia ir pagalba jis kuo puikiausiai naudojasi jam suteiktu šansu gyventi. Padėkime jam pasveikti ir iš gyvenimo išspausti maksimumą.

Jeigu norite ir galite Rokiui pasiūlyti laikiną globą arba namus, jeigu sutinkate visam gyvenimui tapti pačiu artimiausiu draugu šiam katinėliui, skambinkite arba rašykite Anželikai: 8-602-63641, anzelika.lggd@gmail.com. Vilnius.

Jeigu galite prisidėti prie Rokio Kovotojo gydymo išlaidų, paliekame sąskaitos rekvizitus:

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Rokiui Kovotojui!

2 komentarai – “Reikalinga parama Rokio gydymui”

Pagaliau bent viena gera naujiena – Rokio temperatūra normali, žaizdose nebesikaupia pūliai. Rokis toliau kasdien vežiojamas į gydyklą žaizdų tvarstymui. Labai tikimės, kad kovotojas pasveiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.