Kategorijos
Pagalbos prašymai

Reikalinga pagalba sterilizuojant Taikos g. katytes

PSP_opt
Sterilizacija – vienintelis humaniškas būdas mažinti beglobių kačių populiaciją. Beglobių gyvūnų daug, retai jie mylimi, prižiūrimi ar laimingi. Ar gali būti laiminga katė, kuri per metus atsiveda iki trijų vadų? Ar ji laiminga, kai pati nerasdama nė kąsnelio, turi išmaitinti savo kačiukus? Ar laimingi kačiukai, kurie kiek paaugę, veržiasi pažinti pasaulį, gailestingą tik vienam iš šimtų ar net tūkstančių? Į daugybę klausimų tėra vienas atsakymas – NE!

Norėdami bent kiek sumažinti tų, kurie tik gimę tampa niekam nereikalingi, tų, kuriuos randame sušalusius, nuo ligų išvarvėjusiomis akytėmis, išbyrėjusiais dantimis ar tiesiog tokių, iš kurių pasityčioja ar sužaloja patys žmonės, skaičių, metame sau didžiulį iššūkį. Vilniuje, Taikos gatvėje, priešais Lūžių stotelės Maximą gausu nesterilizuotų kačių. Suskaičiavome net kelias dešimtis (kai kurios iš jų jau nėštukės). Šiemet iki didžiųjų šalčių norime sterilizuoti bent keturias. Tam mums reikia apie 200 Eurų.

Todėl kviečiame visus galinčius/norinčius padėti bei prisidėti ir kartu su mumis priimti šį iššūkį. Mums reikalinga visokeriopa pagalba:
– finansinė;
– gaudant kates;
– perlaikant po sterilizacijų namuose (taip susitaupytų pinigėliai stacionarui);
– transportuojant jas į/iš kliniką.

Labai labai norėtume nelikti vieni ir sulaukti kuo daugiau pagalbos ir palaikymo. Juk tik jūsų visų dėka mes galime daryti gerus darbus.

Kontaktinis telefonas: 8-602-63641, anzelika.lggd@gmail.com

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Sterilizacijoms

1 komentaras – “Reikalinga pagalba sterilizuojant Taikos g. katytes”

Dėkojame Ernai už pagalbą +30eu šio kiemo kačių sterilizacijai. Čia labai trūksta paramos ir pagalbos gaudant kates.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.