Kategorijos
Pagalbos prašymai

Prašome paramos Novos gydymui

Katė Nova

Esame labai laimingi, kad katytę (istorijos pradžia: http://bit.ly/1WIIIGW) iš Šalčininkų parsivežėme pačiu laiku, nes dar būnant ten teko išgirsti, kad šios ligonės likimas kažkokios žmogystos jau buvo nulemtas. Ir, žinoma, tikrai ne į gerąją pusę. Ją ruošėsi… tiesiog pribaigti…

Mes pavadinome ją Nova (naujai užgimusia). Ligoniukė pristatyta į veterinarijos kliniką. Ištraukus daugybę limfos su kraujo priemaišomis, galvytės apimtis šiek tiek sumažėjo, tačiau nuo didelio ištinimo akyčių nesimato visiškai (ir ar jos yra apskritai, taip pat neaišku). Katytė labai gera, sąmoninga, iškentė visas procedūras prilaikoma žmogaus ir tik vos vieną kitą kartą sudejavo. Atlikta echoskopija. Kraujo tyrimai jokių nukrypimų nuo normų neparodė. Suleisti vaistai nuo skausmo, sulašinta lašelinė. Kadangi Nova uoslės kol kas neturi, negali užuosti maistelio, tai visiškai ir nevalgo. Katytė neseniai turėjusi vaikelių, kurių likimu tikriausiai „pasirūpino“ tas pats, kuris žadėjo „pasirūpinti“ ir mūsų ligoniuke.

KĄ MES ŽINOME ŠIANDIEN? Kad tai tikrai ne kąstinė žaizda, tai tikrai ne vandenligė ir ne įgimta patologija.

KAS TAI GALI BŪTI? Navikas, trauminės kilmės darinys ar dar kažkas…

KO MES PRAŠOME? Kol kas – finansinės paramos (kiek vėliau, jeigu Novos gydymas pasiteisins, prašysime ir laikinos globos). Kuo skubiau būtina atlikti galvytės kompiuterinę tomogramą, kad būtų galima išsiaiškinti koks ir kokios kilmės darinys yra šios vargšės galvytėje. Nuo to, ką parodys KT priklausys ir tolimesnis gydymas.

Šiandienis apsilankymas klinikoje jau kainavo 60 eurų. Kompiuterinė tomograma kainuos apie 100 eurų. Tolimesnis gydymas, priežiūra, stacionaras ir kt. – dar mažiausiai tiek pat. Išgelbėjus ją nuo to, kas jos laukė, belieka eiti pirmyn. Belieka pasikliauti likimu ir nenuleisti rankų. Mes labai norime padėti katytei. Padėkite mums, padėkite Jai iš naujo patikėti žmogumi! Jeigu norite ir galite tai padaryti, pasirinktą auką perveskite į žemiau nurodytą sąskaitą, paskirtyje įrašydami, kad aukojate Novai.

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Novai

Daugiau informacijos: 8-602-63641, anzelika.lggd@gmail.com

https://www.facebook.com/KaimoGrandine/posts/1356188234397196

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.