Kategorijos
Pagalbos prašymai

Prašome pagalbos sterilizuojant katytes Ignalinoje

Daugumos žmonių blogi įpročiai nesikeičia ir tai liūdina. Nereikalingi gyvūnai išmetami į gatves, išvežami į miškus, paliekami sodų bendrijose, kur pasmerkiami sunkiam gyvenimui ypač žiemą.
Vienoje sodyboje Ignalinos raj. taip atsirado iš niekur: vienas, antras, trečias… Viso net 9 katinai, tris iš jų katytės. Moteris, turinti savo 4 augintinius, neišvijo ir šių, o kasdien šviežiu ir šiltu pienuku visus pavaišina. Taip ir apsigyveno visi tvartelyje.

Nenuskriausdami savęs, savo šeimos, savo augintinių, padėkime VISI kartu sukurti Kalėdinį stebuklą šioms išmestoms katytėms ir geros širdies žmogui, kuris pasidalina su jomis tuo, kuo turi.

1. Labai norime sterilizuoti bent katytes. Kitaip pavasarį jų gali būti ir 18. Ir toliau plėsis beglobių gretos. Vienos katės sterilizacija su suteikta nuolaida Ignalinos klinikoje kainuos 28 eurus, už tai esame labai dėkingi gydytojui! Reikalinga parama visoms trims – 84 eurai. Prašome pagalbos! Trečiadienį bus sterilizuojama pirma katytė!
2. Norime paprašyti padėti įsigyti sauso maisto katėms, tinka įvairus, kad tik jo būtų. Už paaukotą sumą skirtą maistui užsakytumėm jo tiesiai į namus. Jei Jums paprasčiau perduoti maisto – priimsime, o surinkę ieškotumėme vieno žmogaus, kuris važiuotų per Ignaliną ir galėtų viską nuvežti.

Esame vieni dėl kitų, esame dėl jų – MŪSŲ MAŽŲJŲ DRAUGŲ!

AČIŪ visiems, kurie norės ir galės prisidėti!

8-602-63641

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Ignalinos katytėms
PayPal parama: paypal@kaimograndine.lt
Finansinę ataskaitą rasite mūsų svetainėje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.