Kategorijos
Kitos naujienos

Naujieji metai su šunimis

Amajukai 2015-01-01

Naujus metus tradiciškai sutikome su LGGD šunimis: kad kas nepabėgtų ir kad kas fejerverkų į prieglaudą nenukreiptų. Šiemet vėl viskas ganai ramiai praėjo, atlaikėme dvejus Naujuosius metus – 23 ir 00 val., nes Naujojoje Vilnioje pusė gyventojų Naujuosius sutiko Maskvos laiku.

Triukšmo buvo nemažai, bet šaudymų bijančių šunų šiuo metu LGGD prieglaudoje nėra, taigi visi ramiai susigūžę būdose pratūnojo ir kviečiami net nenorėjo galvų iš saugaus namelio kišti. Gal tik mažųjų aštuonetui Nauji metai nerūpėjo – toliau pešėsi ir draskė viską, kas dar likę prieinama ir pasiekiama, o pasiekti kasdien sekasi vis aukščiau…

Baisiausia gyvūnams metų diena vėl praėjo. Darbuosimės toliau.

2 komentarai – “Naujieji metai su šunimis”

Tiesiog negaliu atsižavėti Manto ir Andželikos atsidavimu,meile ir rūpesčiu.Juk tikrai,sutikti Naujus Metus prieglaudoje,būti su mylimais augintiniais,atsisakant šiltų namų,draugų būrio rodo jų didelę meilę beglobiukams,jų atsakingą požiūrį į savanorystę. Gerų jums metų mielieji,sėkmės ir sveikatos.

Visas darbo krūvis yra ant Anželikos ir Loretos, kurios laksto pas šunis savęs negailėdamos. Aš ir kelios merginos jau daugiau tik padedam pagal galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *