Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Meškutės Tytė ir Tutė (padovanotos)

Dovanojame dvi 3 mėn. meškutes sesutes, Vilnius

Ką tik pas auklytę Siarą iš Airėnų kaimo atvyko dvi minkštutės sesutės. Mažylėms apie 2,5-3 mėn., turėtų užaugti gana didelės, apie 20+ kg.

Kas jau atlikta: išmaudytos, patrumpinti nagai, suduoti vaistai nuo kirminų, sulašinti lašiukai nuo blusų.

Reikalavimai būsimiems mūsų globotinių šeimininkams:

  • Suprasti, kad bet kuris mažas šuniukas ką nors sugriauš ir kurį laiką ant grindų palikinės balutes. Tikimės, kad turite nuosavą būstą ir už tai nebūsite išvaryti iš namų kartu su augintiniu.
  • Gyvūnų per tarpininkus nedovanojame ir nepristatome, turėsite atvykti patys ir pasirašyti dovanojimo sutartį.
  • Gyvūnai nebėra laikomi uždaryti voljeruose arba prie būdų, tikimės, kad jūsų požiūris į gyvūnų priežiūrą siekia XXI amžių.
  • Įsipareigojate gyvūną paženklinti mikroschema (susičipuoti), pasiskiepyti ir užaugusį sterilizuoti/kastruoti.
  • Siekiant užtikrinti, kad gyvūnas tikrai bus sterilizuotas/kastruotas, turėsite palikti 50 eurų negrąžinamą užstatą, atėjus laikui, pilnai apmokėsime sterilizavimą/kastravimą, nepriklausomai nuo operacijos kainos.

Kalytės ką tik pas mus atvyko, nepraėjo pakankamai laiko, kad įsitikintume, kad su jomis viskas gerai, bet iš pažiūros atrodo sveikos. Jeigu norite nelaukti dviejų savaičių ir imti į savo namus bandomajam laikotarpiui jau dabar, turėkite tai omenyje.

Jeigu perskaitėte viską, sąlygos jums priimtinos ir norite mažylę (arba abi) priimti į savo šeimą, suprantate, kad kelias savaites galimai neturėsite ramaus miego, turite nuosavą būstą, susisiekite su mumis privačia Facebook žinute, aptarsime viską iki galo. Artimiausiomis dienomis iš visų norinčių rinksime, kam jas dovanoti ir susitarsime dėl susitikimo.

1 komentaras – “Meškutės Tytė ir Tutė (padovanotos)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.