Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Mersis (padovanotas)

Istorija

Aprašymas

Mersis atkeliavo į LGGD Vilniaus skyriaus prieglaudą, kai Grindoje vietos jam nebeliko. Vietos nebuvo ir pas mus, bet truputį pasistumdėme ir laisvą kampą suradome. Iš pradžių buvo planuota, kad po kelių dienų jį perims Kauno senjorų prieglauda, bet tuo pat metu mus paliko senolis Džokas. Vienas senjoras užleido vietą kitam. Nusprendėme, kad neverta Mersio vežioti iš vienos vietos į kitą, pasilikome jį pas save.

Aiškiai matėsi, kad Mersiu nebuvo rūpinamasi, jo fizinė būklė buvo labai prasta, nežinojome, ar išgyvens. Šėrėme nedidelėmis porcijomis keletą kartų per dieną, negailėdami geresnio kąsnio (nors valgo viską ir apetitu tikrai nesiskundžia). Panašu, kad pamažu atsigauna tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Nuo pirmų dienų šiek tiek papilnėjęs, nebeišpila savo maisto iš dubens, kasdien su gera nuotaika išlenda pasisveikinti, o su Anželikos pagalba mokosi ir pasivaikščioti po šalia esančias pievas, nes akivaizdu, kad buvę šeimininkai jo tikriausiai nėra išvedę pasivaikščioti.

Mersis visiškai aklas, bet jo klausa dar pakankamai gera (nors buvo kalbėta, kad jis beveik kurčias). Laikome jį kiek atokiau nuo savo triukšmadarių, tik mažosios Megė ir Mela nevengia palakstyti po jo teritoriją.

Panašu, kad Mersis vėl pradeda džiaugtis gyvenimu. Vargu, ar jis susiras naujus šeimininkus, bet jei norite priglausti senuką ir suteikti normalų gyvenimą bent jau senatvėje – kreipkitės.

Savybės

  • Patinas, nekastruotas
  • Didelio ūgio
  • Senas, galimai virš 15-os metų
  • Mokosi vaikščioti vedžiojamas, panašu, kad anksčiau to nebuvo sulaukęs
  • Į kitus gyvūnus jau nebereaguoja
  • Visiškai neagresyvus žmonių atžvilgiu
  • Mielai prieina prie žmogaus pasisveikinti
  • Visiškai aklas, klausa dar pakankamai gera, uoslė kaip jaunystėje

Kontaktai

5 komentarai – “Mersis (padovanotas)”

Didelis ačiū už šunelio priglaudimą ir už gerumą jo vargano gyvenimo pabagoje. Vardas nuostabus,būkim
visi gailestingi net tik jam bet ir visiems žmonių išduotiems gyvūnėliams.

Labai labai dekinga uz aprasyma! Labai dziaugiuosi, kad buvusis „grindinukas 443“ gavo ir graziausia varda, ir savo kampeli ir kasneli, kad juo taip nuosirdziai rupinasi geri zmones – teduoda Dievas visiems sveikatos!

Džiaugiuosi, kad nauji vėjai papūtė vagonėliuose, atsirado žmogus, kuris labai tiksliai, gražiai aprašo gyvūnus, jų charakterius ir norus. Reikėtų kažkur plačiau paskleisti šią informaciją, gal kartais kuriam nors iš jų pasiseks įgyvendinti savo svajonę, turėti vienintelį Savo Žmogų. O visų čia besilankančių prašau, padėkime vagonėlių gyventojams kas kaip galite, ar maisteliu ar pinigėliais, ateina žiema, saulutė nebešildys, tegul nors pilvukas būna pilnas….

Norint kažką išsamiau aprašyti, reikia su jais kurį laiką pabendrauti prieglaudoje, o tokių žmonių keli tėra ir toli gražu ne visi laiko turi aprašymams kurti. Po truputį gal man pavyks šitą padaryti.
Jei kas nori skleisti informaciją – prašom, kopijuokit viską ir visur, kur tik galite, prikabinkite Anželikos numerį (8 602 63641) prie skelbimų ir pirmyn. Aš kol kas koncentruojuosi į aprašymų rašymą ir šito puslapio aptvarkymą, nes dabar čia dar pusė visko neveikia, vakar tik įjungiau įrašų prenumeratą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.