Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Mėja, Mela, Mukas (padovanoti)

Mėja, Mela ir Mukas IEŠKO NAMŲ, Vilnius

Pradedame ieškoti namų mūsų mažiesiems globotiniams, pargabentiems iš vieno Ignalinos rajono tvarto. Mažiukai jau sustiprėję, nukirminti ir paskiepyti vaikišku skiepu, jiems šiuo metu yra apie 2,5 mėn. Mama sveria apie 6kg, tad dideli neaugs. Mažiukai socialūs, padykę ir labai draugiški, puikiai sutaria su žmonėmis, šunimis ir katėmis.

Jei esate atsakingas asmuo ir norite priimti naują narį į savo šeimą, suprantate, kad jis ką nors tikrai sugriauš, dar kurį laiką ant grindų paliks balutes, jums tai yra savaime suprantama ir priimtina – skambinkite.

Gyvūnai žinutėmis nerezervuojami. Skambinkite, norime su jumis pasikalbėti ir įsitikinti, kad atiduodame savo globotinius į atsakingas rankas!

Gyvūnų į kitus miestus nevežame ir per tarpininkus neatiduodame!

Pasiimdami gyvūną, turėsite kartu su mumis nuvykti į pasirinktą veterinarijos kliniką ir paženklinti jį poodine mikroschema (susičipuoti).

Pasiimdami gyvūną, taip pat, įsipareigojate jį pasiskiepyti ir sterilizuoti (kastruoti), jei šios procedūros dar neatliktos. Turėsite palikti 20 eurų užstatą, kurį jums grąžinsime įgyvendinus šias sąlygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.