Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Mažoji Kloja (padovanota)

Mažoji KLOJA 🐕 ieško naujų namų 🏠, Vilnius

Meilioji auklės Siaros 🐈 globotinė Kloja 🐕 ieško naujų namų ir šeimininkų. Kalytei apie 3 mėnesius, labai sociali, žaisminga ir aktyvi, bet kartu ir mandagi – auklei ant galvos nešokinėja. Naktimis miegoti netrukdo, palikta viena netriukšmauja. Lauke tvarkingai seka iš paskos, kaip ir dauguma tokio amžiaus šuniukų. Užaugusi turėtų būti vidutinio dydžio iki 15kg.

Atliktos procedūros: išmaudyta, patrumpinti nagai, suduoti vaistai nuo kirminų, sulašinti lašiukai nuo blusų ir erkių.

Reikalavimai būsimiems mūsų globotinių šeimininkams:

  1. Suprasti, kad bet kuris mažas šuniukas ką nors sugriauš ir kurį laiką ant grindų palikinės balutes. Tikimės, kad turite nuosavą būstą ir už tai nebūsite išvaryti iš namų kartu su augintiniu.
  2. Gyvūnų per tarpininkus nedovanojame ir nepristatome, turėsite atvykti patys ir pasirašyti dovanojimo sutartį.
  3. Gyvūnai nebėra laikomi uždaryti voljeruose arba prie būdų, tikimės, kad jūsų požiūris į gyvūnų priežiūrą siekia XXI amžių.
  4. Įsipareigojate gyvūną paženklinti mikroschema (sučipuoti), paskiepyti ir užaugusį sterilizuoti/kastruoti.
  5. Siekiant užtikrinti, kad gyvūnas tikrai bus sterilizuotas/kastruotas, turėsite palikti 50 eurų negrąžinamą užstatą, atėjus laikui, pilnai apmokėsime sterilizaciją/kastraciją, nepriklausomai nuo operacijos kainos.

Įspėjame, kad kalytė ką tik pas mus atvyko, nepraėjo pakankamai laiko, kad įsitikintume, kad su ja viskas gerai, bet iš pažiūros atrodo sveika. Jeigu norite nelaukti dviejų savaičių ir imti ją į savo namus bandomajam laikotarpiui jau dabar, turėkite tai omenyje.

Jeigu perskaitėte viską, sąlygos jums priimtinos ir norite mažylę priimti į savo šeimą, suprantate, kad kelias savaites galimai neturėsite ramaus miego, turite nuosavą būstą, susisiekite su mumis privačia Facebook žinute, aptarsime viską iki galo. Artimiausiomis dienomis iš visų norinčių išsirinksime, kam ją dovanoti ir susitarsime dėl susitikimo.

1 komentaras – “Mažoji Kloja (padovanota)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.