Kategorijos
Pagalbos prašymai

Mama Molė, gindama savo mažylius, sunkiai susižalojo akį

ŠUNIUKŲ MAMYTEI GINANT VAIKUS, SUNKIAI SUŽALOTA AKIS. PADĖKITE.
Mūsų globotinei daugiavaikei mamai Molei nutiko baisi nelaimė. Gindama savo padaužas nuo katės, pati labai stipriai ir skaudžiai nukentėjo. Kačių augintojai puikiai žino, kaip sunkiai gyja net menkiausias įbrėžimas ant odos, įsivaizduokite, kokį nepakeliamą skausmą mama Molė kenčia po to, kai katė jai įsikibo į akies obuolį. Akis siaubingai ištino, padvigubėjo, akies vidus tapo visiškai neįžiūrimas, sunku pasakyti, kiek stiprus pažeidimas, bet akivaizdu – Molei be proto skauda. Ji tapo vangi, apatiška.
Vakar vežėme Molę pas akių specialistę. Deja, ji tik patvirtino, kad pažeidimas labai sunkus. Dėl ištinimo, kol kas net negalima nuspėti, kokios bus šios traumos pasekmės, nes neįmanoma įžiūrėti, kaip atrodo akies vidus. Kol kas tik išrašyta gausybė vaistų, kuriais bandysime mažinti uždegimą ir patinimą, tad galutinė diagnozė paaiškės tik po savaitės ar dviejų. Kol kas sunku pasakyti ne tik tai, ar su šia akimi Molė ką nors ateityje matys. Sunku pasakyti, ar apskritai neprireiks akies obuolio pašalinti. Kol kas Molės sveikata patikėta akių specialistams ir mums telieka tikėtis, kad jiems pavyks išsaugoti ne tik pačią akytę, bet ir jos regėjimą.

Sunku net prognozuoti, kiek kainuos visos gydymo procedūros pas specialistus, visi lašiukai ir kiti vaistai. Tai paaiškės tik sumažinus tinimą ir įvertinus pažeidimo rimtumą. Labai prašome palaikyti mamą Molę, kuriai ginant savo mažylius, nutiko ši baisi nelaimė. Juk kiekviena mama dėl savo mažylių padarytų tą patį ir negalvotų apie save.

Daugiau informacijos 8-602-63641 (Vilnius)
Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Molės akytės traumos gydymui
PayPal parama: paypal@kaimograndine.lt
Finansinę ataskaitą rasite mūsų svetainėje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.