Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Lota iš Arimų (padovanota)

Lota iš Arimų_opt

SKUBIAI reikalinga laikina globa arba namai Lotai. Jai dabartiniai šeimininkai davė lygiai savaitę.

Lota, šiandien būdama vos vienerių (visai dar vaikas), jau yra nemylima ir nereikalinga. Niekada gyvenime neglostyta, nemyluota, šiandien nežino, kas tai yra švelnios žmogaus rankos, glostoma traukiasi ir gūžiasi, tačiau kiek apsipratusi, matosi, kad yra patenkinta jai rodomu dėmesiu.

Žmonės, pas kuriuos Lota gyveno, sekmadienį išsikrausto. Į naują gyvenamąją vietą kalytės nepasiims. Į jų vietą atsikelia kiti, kuriems šuo irgi nereikalingas. Gauti šunį prie gyvenamosios vietos jie irgi neplanuoja. Taigi turime lygiai savaitę laiko surasti namus arba laikiną globą šiai mielai kalytei.

Lota – sargi, aktyvi, bet nepiktybiška ir kantri. Dabar ji gyvena lauke ir atlieka sargo funkcijas, todėl uždaroje erdvėje ar bute, pradžioje gali jaustis nejaukiai. Bet su laiku tikrai priprastų. Globėjus aprūpinsime visomis reikalingomis priemonėmis. Į naujus namus Lota iškeliaus sterilizuota, paskiepyta ir pažymėta mikroschema.

O gal galite Lotai galite pasiūlyti namus su nuosavu kiemu, kur dieną ji galėtų laisvai lakstyti ir sargauti, o nakčiai mielai įsitaisytų Jūsų pašonėje? Jeigu tik galite padėti, suteikti šansą Lotai, nedelskite, skambinkite.

1 komentaras – “Lota iš Arimų (padovanota)”

Lota jau saugi. Penktadienį išmaudyta, nukirminta, ruošiasi skiepui. Namuose gyvenant jaučiasi gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.