Kategorijos
Kitos naujienos

Kaune baisiomis sąlygomis likimo valiai palikti du šunys

Kauno benamis

Kauno benamė

  • 2014-09-13: Nepavykus surasti kitokio prieglobsčio, prioritetine tvarka abu paimti į LGGD Vilniaus prieglaudą.

Gavome skubios pagalbos prašymą iš Kauno. Neatsakingas „šeimininkas“ išvyko ir likimo valiai paliko du savo augintinius: maža kalytė palaida, o didesnio ūgio patinas pririštas prie medžio be galimybės pats susirasti maisto. Kol kas jais bent minimaliai rūpinasi kaimynai ir atsitiktinai šunis aptikusi moteris, visgi keturkojų gyvenimo sąlygos siaubingos: jie glaudžiasi numestoje metalinėje statinėje. Vasarą tokia pastogė šiek tiek gelbėja, bet visi įsivaizduojame, ką reiškia per šalčius gyventi metalinėje statinėje, todėl šunims būtina surasti namus, kol neprasidėjo speigai.

Pagalbos prašanti moteris apskambino prieglaudas, bet visos šiuo metu persipildžiusios ir priimti papildomų gyvūnų negali. Gal jūs turite galimybę juos priglausti, ar žinote, kas galėtų padėti? Šie bėdžiai savo sąlygų jau nekelia: jie džiaugtųsi gavę būdelę kaime ir maisto, vandens dubenį kasdien. Galime suorganizuoti jų atgabenimą į Kauną, Vilnių ar kitus miestus. Daugiau informacijos gali pateikti Anželika 8-602-63641.

Apie šunų kankinimą ir pavertimą beglobiais bus pranešta policijai, kad šeimininkas būtų surastas ir nubaustas, bet tai problemos neišsprendžia. Reikia jūsų pagalbos, ieškant jiems naujų namų.

3 komentarai – “Kaune baisiomis sąlygomis likimo valiai palikti du šunys”

Ar niekas neatsiliepia į šį pagalbos prašymą? Nejaugi neatsiras koks kampas kieme būdai pastatyti, kad šuneliams būtų saugu ir šilta, o juk ir maistui jie neišrankūs, nereikia brangiausių maistų.Paskelbkite Delfi, paprašykite Birutės J ji paskrlbs kokiame rajono laikraštyje, juk paprasti žmonės nažai naudojasi internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.