Kategorijos
Pagalbos prašymai

Katytės Našlaitėlės gydymas


Labas, aš maža Našlaitėlė. Nežinia iš kur ir kada atsiradusi daugiabučio rūsyje. Viena, be mamos, be sesių ir brolių, be žmogaus, be meilės, be maisto. Be laimės ir be vilties.

Verkiau, kiek tik leido mano mažos, jau senkančios, jėgos. Verkiau, nors ašarų net nebeturėjau. Verkiau, nes labai bijojau, bijojau, kad niekas neišgirs ir neras, kol aš dar gyva. Verkiau, nes man labai skaudėjo. Ne tik akytes, bet ir išduotą, įskaudintą mažą širdelę. Nesupratau, kodėl gyvenimas toks neteisingas ir kodėl aš, tik spėjusi pažinti pasaulį, turiu tiek daug kentėti.

Laimei, mane išgirdo, mane rado, pažadėjo, kad mane globos ir man padės. Šiandien aš tikiu, nors man ir toliau labai skauda. Skauda akytes, bet ne širdutę. Šiandien mano širdutėj plazdena džiaugsmas, džiaugsmas, kuris vos telpa manyje, tokioje mažytėje.

Savanoriai tęsia kovą už mano silpną gyvybę, bet aš laiminga, kad turiu šansą į naują gyvenimą. Aš noriu, aš tikiu, aš žinau, kad pasveiksiu, tik, labai prašau, padėkite man. Ačiū, kas neliks abejingi, ačiū, kas prisidės, pasidalins ir linkės man kuo greičiau pasveikti.

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Našlaitėlei

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.