Katytė Terra iš namų

Laba diena,
Terra gyvena gerai, miega Kuzmickaitės patalynėje ir valgo su šeimininku iš vienos lėkštės.

Iš pradžių nerimavome, kaip sutars su vokiečių avigane Bella. Bella katinų yra mačiusi ir su jais gyvenusi, bet nauja katė yra nauja… Pirmą savaitę Terra neišėjo iš dukros kambario, o Bella jos tykojo prie durų. Bet ilgainiui vis po vieną laiptelį Terra leidosi iš antro aukšto žemyn, ir jau po poros savaičių jos galėjo, šnairuodamos viena į kitą, išbūti kurį laiką vienoje patalpoje. Dabar toleruoja viena kitą, bet vis dėlto nepamiršta, kad yra katė su šunimi – Terra karts nuo karto praeidama pro šalį profilaktiškai kepšteli nagais Bellos snukį, o ši ją pagąsdina, kalendama dantimis, jei ima pavyduliauti šeimininko dėmesio.

Terra nėra labai meili katytė, turi savo šeimininkę (mane) ir charakterį, tad nesileidžia bet kieno glostoma. Tačiau visi svečiai ją giria už eleganciją ir grožį. Vasarą ji noriai vaikšto po kiemą, lipa į medžius, o žiemą gyvena vien namuose.

Maistui gana išranki, labiausiai mėgsta vištienos krūtinėlę ir tik vienos rūšies kačių konservus. Beje, yra labai mandagi – pradeda mane žadinti tik tuomet, kai nusižiovauju, geba išlaukti, kol atsibusiu, net ir vėlyvais savaitgalių rytais. Iškart matosi, kad yra mėlyno kraujo, ne tokia įžūli kaip kiti katinai.

Linkėjimai,
Virginija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *