Kategorijos
Pagalbos prašymai

Katinėlio Liuko pagalbos prašymas

Katinėlis Liukas

Kai į pasaulį tenka žvelgi tik viena akimi (video: http://bit.ly/1MHnGhu), kai tave nuskriaudžia ne tik žmogus, bet net ir Dantukų Fėja, burnytėje tepalikdama vieną vienintelį dantuką, kai bijai pasitikėti visais aplink, o dienas ir naktis tenka leisti ant šaltos rūsio lauko palangės, nes glaustis ne tik kad neturi kur, bet ir nemoki susirasti saugios užuovėjos ir maisto, prarandi norą gyventi, nusižemini likimui ir visas atsiduodi tik į jo rankas. Liukui skauda. Skauda ne tik širdutę nuo patirtos išdavystės (juk tikrai kažkada buvo naminiu katinuku), bet ir sužalotą akytę.

Toks pat gražus kaip „vakar“ Liukas jau niekada nebus, bet savo gerumo ir meilumo tikrai nepraras niekada. Lauke jam išgyventi padėjo kiemo senolis siamukas tapęs Liuko akimis. Liukutis nei per žingsnį nesitraukė nuo jo, stebėjo kaip elgiasi jo draugu tapęs taip pat benamiukas ir elgėsi taip, kaip jis: bėgo prie žmogaus, kišo galvytę glostymams ir švelniu tyliu balseliu prašinėjo skanesnio kąsnelio. Siamukas paskutinėmis naktimis su Liuku net ir nakvodavo ant lauko palangės, kad tik likimo nuskriausto katinėlio niekas nenuskriaustų dar labiau.

Liukui reikia apsilankyti vet. klinikoje, bet tam mums reikės Jūsų visų pagalbos. Geroji veterinarė pažadėjo, kad net ir prireikus akytės operacijos, mes sutilpsime į 40 Eurų (be kastracijos). Jeigu pasirodys, kad Liukas nekastruotas, reikės dar 10 Eurų. Liuko skiepui pinigėlių jau turime. Be Jūsų mes niekas, todėl prašome vėl ir vėl. Prašome visų neabejingų ir galinčių padėti.

Daugiau info: eddaite@gmail.com

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Katinėliui Liukui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.