Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Kalytės Verė ir Gerė (padovanotos)

Dovanojame 3 mėn. sesutes Verę 🐕 ir Gerę 🐕, Vilnius 🏠

Vakar pas auklę Siarą 🐈 atvykusios 3 mėn. sesutės jau apsiprato su mumis ir apsiuostė su aukle Siara, kuriai daug dirbti nereikia – mažosios pagarbiai žiūri į suaugusiuosius.

Kalytės labai socialios ir mielos, noriai bendrauja su žmogumi, mielu noru aplaižo, džiaugiasi pamačiusios grįžtant namo, žaidžia švelniai, stipriai nesikandžioja, su katėmis elgiasi pagarbiai. Tarpusavyje šiek tiek pasipeša, kaip ir pridera tokio amžiaus šuniukams, bet draugiškai kartu valgo iš vieno dubenėlio. Mažylės didelės neaugs, turėtų sverti apie 10 kg.

Kalytes galima naudoti kaip maisto siurblius – puikiai surenka visus trupinius nuo grindų ir atlieka drėgną valymą!

Kas jau atlikta: išmaudytos, patrumpinti nagai, suduoti vaistai nuo kirminų, blusų nerasta.

Reikalavimai būsimiems mūsų globotinių šeimininkams:

1. Suprasti, kad bet kuris mažas šuniukas ką nors sugriauš ir kurį laiką ant grindų palikinės balutes. Tikimės, kad turite nuosavą būstą arba esate labai rimtai pasikalbėję su nuomojamo būsto savininku dėl gyvūnų laikymo.

2. Gyvūnų per tarpininkus nedovanojame ir nepristatome, turėsite atvykti patys ir pasirašyti dovanojimo sutartį.

3. Laikyti gyvūnus nuolat uždarytus voljeruose ir prie būdų nėra normalu. Tikimės, kad naujasis augintinis bus jūsų šeimos narys, kasdien rasite laiko su juo kartu pasivaikščioti, pabendrauti ir pažaisti.

4. Gyvūną reiks paženklinti mikroschema, paskiepyti ir užaugusį sterilizuoti/kastruoti.

5. Siekiant užtikrinti, kad gyvūnas tikrai bus sterilizuotas/kastruotas, turėsite palikti 50 eurų negrąžinamą užstatą. Atėjus laikui, pilnai apmokėsime jo kastraciją/sterilizaciją. Tam bus panaudotas jūsų paliktas piniginis užstatas, o trūkstamą sumą padengsime mes.

Kalytės ką tik pas mus atvyko, nepraėjo pakankamai laiko, kad įsitikintume, kad su jomis viskas gerai, bet iš pažiūros atrodo sveikos. Jeigu norite nelaukti dviejų savaičių ir imti į savo namus bandomajam laikotarpiui jau dabar, turėkite tai omenyje.

Jeigu perskaitėte viską, sąlygos jums priimtinos ir norite mažylę (arba abi) priimti į savo šeimą, suprantate, kad kelias savaites galimai neturėsite ramaus miego, susisiekite su mumis privačia Facebook žinute, aptarsime viską iki galo. Artimiausiomis dienomis iš visų norinčių rinksime, kam jas dovanoti ir susitarsime dėl susitikimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.