Kategorijos
Pagalbos prašymai

Kai nerūpestinga vaikystė bėga ligoninės palatoje

Juodas ir Rudas

Kai nerūpestinga vaikystė bėga ligoninės palatoje… arba – Liūte, neliūdėk!

Ech, ir įkliūk tu man taip. Dūkom, žaidėm su broliu, karts nuo karto nusičiaudėdami, kai kažkokia žmogysta captelėjo ir nutempė mus ten, kur kiti keturkojai už grotų patupdyti, kur žmonės baltais chalatais apsirengę vaikšto. Sako, klinikos stacionaru tai vadinama. Čiupinėjo vienaip, čiupinėjo kitaip, žiūrėjo iš vienos pusės, žiūrėjo iš kitos, švietė kažkokia lempa mūsų kailiukus, tikrino ausis, o paskui net neklausė – norim to ar ne, dar ir po kažkokį kartumyną į gerklę sugrūdo, kailį kažkokia smarve nupurškė, po ukolą į dupcę bakstelėjo. Brolis verkė, aš – ne, nors ir labai skaudėjo.. Brrr… Nors padėjau broliui kovoti su jais, bet, aišku, jie buvo stipresni. Tad nebeliko nieko kito, kaip guosti savo ryžąjį broliuką ir aiškinti, kad jis didis Liūtas, o ne begemotas, kuris bijo skiepų.

Girdėjau kalbant, kad patupėti mums čia dar kurį laiką teks. Na, jie sako, jie žino. O mums tai kas? Dūkstam su broliu, kūliais vartomės, kibinam praeinančias sesutes ir vargo nematom. Šilta, pilvai prikimšti. Visai smagu.

Tai gal tiek… Ai, tiesa, jeigu norite man ar broliui pasiūlyti namus ar globą, skambinkit Anželikai (8-602-63641), sutarsit ten su ja viską, suderinsit ir galėsim visi žaisti jau Jūsų namuose.

O jeigu norit ir galit padėti apmokėti mūsų gydymą vet. klinikoje (~ 40 Eur.), žemiau nurodyti rekvizitai. Nuoširdžiai dėkingi ir mes, ir mus kuruojantys savanoriai!

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Ryžiukui ir Juodukui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.