Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Kačiukas Justukas (padovanotas)

Justukas 03_opt

Namų ieško Trupinukas, Širdukas, Aktyvistas, Medžiotojas ir Murkimo meistras Justukas (istorijos pradžia http://bit.ly/2a69ohT).

Tai be galo meilus ir norintis meilės mažylis, kuris pasiruošęs ant kelių murkti tol, kol jis pats ar kelių savininkas užmigs.

Labai gaila, kad mažojo energijos kamuoliuko vaikystė bėga veterinarijos klinikos stacionare, kai jis turėtų džiaugtis namais ir mylinčiais šeimininkais.

Esate pasiruošę priimti Justuką į savo namus? Skambinkite arba rašykite 860263641, anzelika.lggd@gmail.com, Vilnius. Į naujus namus katinėlį išlydėsime paskiepytą ir pažymėtą mikroschema.

3 komentarai – “Kačiukas Justukas (padovanotas)”

Vardų su laiku pritrūkstam, tai ir dar kokį tėvavardį, giminę arba 2nd/3rd/4th… pridedam, tai po metų, žiūrėk, bus ir Justukas Zamariukas.

O šiaip tai keisti tėvai, kurie vaikus Vilniaus mikrorajonų pavadinimais vadina.

Justinai, katinėlis buvo rastas Justiniškėse, todėl ir gavo tokį vardą. Ir nėra ko pykti. Nes dabar ir žmonės- Tajus, Mėja.. o mes jau daug metų atgal tokius vardus duodavom šunim, kai jų dauguma žmonių gal ir girdėję nebuvo. Ir kodėl vaikas gali būti Vėtra ar Vakaris (beje, mes turėjome judrią kalytę Vėtrą taip pat), o katinas negali būti Katinas Tomas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.