Kategorijos
Pagalbos prašymai

Išsikraustome iš Naujosios Vilnios

Bičiuliai, šiandien į Jus kreipiamės su dideliu ir nekasdieniu prašymu.

Daugelis žinote, kad didžiausias gyvūnų globos organizacijų galvos skausmas – laisvos vietos naujam globotiniui suradimas. Jei lėšų gyvūnų gydymui, maistui ir kitoms reikmėms, stipriai susispaudus, jums padedant, šiaip taip pakanka, tai surasti gyvūnams laikinus globėjus beveik neįmanoma, todėl nuolat tenka ieškoti kokio nors kambarėlio ir jį nuomotis. Kadangi mūsų finansinės galimybės neleidžia išsinuomoti rimtesnių patalpų, iki šiol laikinai glaudėmės Naujojoje Vilnioje, deja, patalpos gyvūnams laikyti nebuvo labai patogios, be centrinio šildymo, su sunkiai veikiančia krosnimi. Jos kūrenimui tekdavo skirti daugiau laiko nei gyvūnams, o ir prišildyti žiemą vargiai pavykdavo – laikydavosi 14-15 laipsnių temperatūra ir drėgmė, dėl tokių sąlygų mūsų globotiniai vis dažniau ir sunkiau sirgdavo. O ir pačios galimybės ten glaustis terminas ėjo į pabaigą, tad pamažu ieškojome naujos laikinos stotelės savo veiklai.

Mažai kas nori įsileisti į patalpas gyvūnų globėjus, tad tinkamų ir kaip nors įperkamų patalpų paieškas lydi daugybė skambučių ir neigiamų atsakymų. Laimei, prieš savaitę nusišypsojo sėkmė – Fabijoniškėse radome porą mažyčių kambarėlių su sanitariniu mazgu, centriniu šildymu ir gyvūnų nesibaidančiais savininkais, kurie jau tą pačią dieną perdavė raktus ir leido perkraustyti katytes, kol neatėjo naujas speigas.

Patalpos gerokai patogesnėje vietoje, šiltos, paviršiai lengvai dezinfekuojami, deja, be tualeto ir kriauklės daugiau nieko nėra – nei stalo, nei kėdės, nei spintelės, nei skalbimo mašinos. Mums visko reikia – jei turite šių jums nebereikalingų daiktų, mielai juos priglaustume.

Kita didelė bėda – nuomos kaina. Jei Naujojoje Vilnioje mokėjome tik simboliškai už komunalines paslaugas, tai čia kas mėnesį su visais mokesčiais teks pakloti apie 300 eurų. Didesnėms organizacijoms gal tai būtų menka suma, bet mums sunkiai įkandama užduotis, bandant skaičiuoti būsimas šių metų išlaidas ir dėliotis metų biudžetą. Nežinome, ar ištempsime iki lapkričio vidurio, kai būna pervedama GPM 2% parama. Visgi laukti ir dvejoti nebegalėjome, nes išsikraustymo iš ankstesnių patalpų terminas nenumaldomai artėjo.

Labai visų prašome mums padėti išgyventi iki lapkričio, kad mūsų esami ir būsimi globotiniai turėtų kur saugiai prisiglausti, kol jiems surandame naujus namus.

Gavėjas: VŠĮ „KAIMO GRANDINĖ“
Paramos gavėjo kodas: 303410406
SwedBank sąskaita: LT167300010141516269
SwedBank SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtis: Patalpų nuomai
PayPal parama: paypal@kaimograndine.lt

Mūsų globotiniams padėti galite ir skirdami GPM 2% paramą:
VšĮ „Kaimo grandinė“ paramos gavėjo kodas: 303410406
Daugiau informacijos: http://kaimograndine.lt/parama/
Detalią finansinę, veiklos ir gyvūnų kaitos ataskaitas rasite mūsų svetainėje

Anželika +37060263641 Vilnius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.