Kategorijos
Kitos naujienos

Išsikraustėme iš Gerovės gatvės N. Vilnioje

Dėl savo saugumo išsikraustėme iš Gerovės g. Naujojoje Vilnioje

Vyriškis, kuris prieš keletą metų vidury dienos užpuolė vieną mūsų atstovę ir trenkė jai į galvą, vėl griebėsi nešvarių darbelių. Prieš porą mėnesių vėlai vakare einant į patalpas, jis pamatęs kitą mūsų organizacijos atstovą, ėmė jį persekioti, o pasivijęs ir grasinti duoti į galvą. Po ankstesnio išpuolio policija buvo jį kuriam laikui apraminusi, bet panašu, kad žmogus vėl vaikšto ant nusikalstamos veikos ribos. Tokių moteris mušančių mazgočių mes nebijome, bet kai vėlai vakare sutemus tave vaikosi agresyvus, neprognozuojamo elgesio, galbūt psichinių sutrikimų turintis asmuo, visgi yra truputį nejauku. Bėda, kad su šiuo asmeniu, einant nuo Tremtinių autobusų stotelės link Gerovės gatvės, tekdavo dažnai atsitiktinai prasilenkti, nes jis yra vienas iš kitos N. Vilnioje netoliese veikiančios gyvūnų globos organizacijos vadovų. Visgi organizacija nekalta, kad jos tarpe yra tokių žmonių, tad apie tai plėstis neverta.

Kaip sakoma, geriausias konflikto sprendimo būdas yra konflikto išvengti, tad tai ir padarėme. Neturime jokio noro toliau gadintis nuotaiką ir nuolat su šiuo asmeniu susidurti, tad priėmėme paprasčiausią sprendimą ir išsikraustėme.

Gerovės g. esančiame bute glausdavosi mūsų globojami šuniukai, ne vienas iš jūsų buvote juos gyvai aplankę. Jau kurį laiką turėjome minčių iš ten išsikraustyti ir dėl kitų priežasčių, bet šis įvykis padėjo tašką. Tikriausiai pastebėjote, kad paskutiniu metu dovanojamų šuniukų neturėjome. Tiesiog dėl išsikraustymo nebuvo, kur juos laikyti, bet jau greitai grįšime į seną ritmą. O tuo tarpu siūlome apžiūrinėti mūsų mažųjų murklių pulką ir kurį nors paversti savo šeimos nariu ar nare.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.