Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Išmestas kačiukas Amūras (padovanotas)

DSC_2480_opt

Tai jau tampa tradicija, beveik kaskart į Naujosios Vilnios sodus važiuodami lankyti savo globojamų šunų, vis grįžtame ne tuščiomis. Šįkart prie autobusų žiedo radome kniaukiantį, išbadėjusį 1 mėn. amžiaus katinėlį.

Autobusų žiedas, paskutinė viešojo transporto stotelė soduose – labai patogi vieta nusikratyti augintiniais. „Atnešiau, palikau, žmonių srautas nemažas, kas nors priglaus. Mano sąžinė rami“ – pagalvoja neatsakingas šeimininkas ir ramiai pasišalina. O mažylis tuo tarpu gailiai verkia, nes akivaizdžiai užaugęs namuose, su žmonėmis, jų nebijo, sekioja iš paskos. Gal kas nors pagailės ir paims, gal kas bent pamaitins? O gal ne? Gal užpuls ligos, gal mirs iš bado, gal nugalabys koks dvikojis sadistas, ar pervažiuos automobilis, gal užpuls koks peralkęs panašaus likimo šuo ar nuskriaus kuris kitas gyvūnas? Šiam katinėliui pasisekė, kad sukniaukė reikiamoje vietoje reikiamu laiku… bet kiek tokių, kuriems nepasiseka?

Amūras – apie 1 mėn. amžiaus katinėlis, rainiukas, draugiškas, žaismingas ir meilus, iš pirmo žvilgsnio sveikas. Jei norite jį priglausti, skambinkite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *