Kategorijos
Naujuose namuose

Meila ilsisi

Siunčiame linkėjimus ir mes! Su didžiausia pagarba JUMS kaip ir kiekvienus metus pasidaliname kaip jūsų buvę augintiniai gyvena. Taigi tai mūsų Karalienė ❤️ MEILA ❤️. Na ką jau čia be pridursi, mes gyvename puikiai, gegužę švęsime jubiliejų – 5 metukai. Esame laimingos iki debesų ši nuostabi gražuolė – mūsų nesibaigiantis džiaugsmas, mūsų spindulėlis. ❤️ MEILA per tiek metų įgijo naują savybę ji aukštai iškėlusi galvą ji moka mėgautis gyvenimu ir tai nuostabu. Žemai lenkiamės jums už šitokį atsidavimą gyvūnams darote stebuklus. MEILA jums dėkinga už tokį nuostabų gyvenimą ir siunčia savo gyvenimo akimirkas. MES JUS MYLIME!!!

Kategorijos
Naujuose namuose

Žvejys Rainis

Sveiki, prieš beveik ketverius metus į mūsų šeimą atkeliavo Rainis (ačiū draugui Laurynui). Labai tuo džiaugiamės ir šiandien – jis mūsų šeimos narys. Kastravom, čipavom kaip pridera.
Rainis – stiprus, sveikas ir labai Simbiškas katinas 🙂 (laikosi kaip liūtas karalius). Šiaip sau jo nepaglostysi ir neprisišauksi, kaip kitų katinų, jis prieis pasimeilinti tik tada, kai to pats norės 🙂 Kieme (gyvenam privačiam name) anksčiau matydavom kitų katinų, bet Rainis visus „išauklėjo“ – niekas neužsuka 🙂 Vieną, tiesa, buvo parsivedęs… naktį į namus, paėsti leido iš savo indo… visus prikėlė tie katinai ir labai… nustebino 🙂 Oi, tas Rainis 🙂
Siunčiu kelias akimirkas iš Rainio gyvenimo. Linkėjimai 🙂

Kategorijos
Naujuose namuose

Nikos gyvenimas

Sveiki 👋,
Na štai Nika, nors mes ją vadinam Nikita.
Labai žaisminga kalytė 🐶
Kadangi nėra didelė, tai kad daugiau matytų dažnai atsistoja ant dviejų kojų. Kiekvieną dieną einam į šunų aikštelę, tai labai patinka bėgioti per kliūtis, pati išmoko, net mokinti nereikėjo. O šiaip mano mama paliko katytę prižiūrėti kelis mėnesius, ir Nikita su ja labai susidraugavo, abi kartu pastoviai žaidžia, būna kartu. Kai reikės skirtis joms, manau labai liūdės abi. Na, bet bus matyt, jeigu labai liūdės, tai gal net neskirsim jų ir gyvensim visi kartu su katyte 😁

Kategorijos
Naujuose namuose

Katytė Terra iš namų

Sveiki, mūsų Terra sveika ir laiminga, nors iš snukučio amžinai nepatenkinta 🙂

Kategorijos
Naujuose namuose

Skaitytoja Temzė

Sveiki, siunčiu Temzės nuotraukas. Katytè laikosi puikiai! 🙂

Kategorijos
Naujuose namuose

Smalsioji Kora iš namų

Kora užaugo į socialų, smalsų, draugišką bei žinantį savo vertę bei ribas gyvūną 🙂 Niekada nerodė jokios agresijos niekam, su visais pasisveikina, draugiškai pasitrina į kojas, mėgsta būti žmonių apsuptyje, visada sekioja iš paskos ir smalsauja, ką veikiame, bet per šiokį tokį atstumą – niekada negulės ant kelių ir nesileis paimama į rankas – išmokome gyventi gerbdamos viena kitos ribas.
Taipogi mėgsta daug žaisti – patys paprasčiausi žaislai yra patys geriausi – paprasta virvutė gerokai geriau už katžole prikimštą ar kokį kitokį spalvingą/garsus leidžiantį žaislą 🙂

Kategorijos
Naujuose namuose

Jaškos pasivaikščiojimai

Laba diena. Vakar suėjo keturi metai nuo tos dienos, kai Jaškiukas atvyko pas mane. Praėję metai buvo geri. Jaškiukas buvo sveikas, tvarkingas. Apie išdaigas nėra ką papasakot, nes jis tikras rimtuolis. Nauja buvo tai, kad pradėjom pasivaikščioti lauke. Šalia namo yra ligoninė su didele, ramia, aptverta teritorija, tai ten ir vaikštom. Buvom lauke ir vasario 28 dieną, kai buvo prisnigę daugiausia per visą šią žiemą. Džiaugiuosi kiekviena su Jaškiuku praleista diena. Vos baigus darbą, skubu namo pas savo mylimuką. Jums linkiu stiprios sveikatos ir žmonių palaikymo. Su pagarba, Gražina.

Kategorijos
Naujuose namuose

Mela Katitė iš namų

Sveiki, buvusi Jūsų globotinė Mela (dabar jos vardas Katitė) siunčia linkėjimus!!!

Kategorijos
Naujuose namuose

Pozuotoja Uosnytė

Linkėjimus siunčia Trylika (Uosnytė). Ūsai vos vos telpa į kadrą 🙂 Katytė toliau sėkmingai gyvena katinišką gyvenimą, daug miega, pro langą stebi paukščius ir draugauja su kaimynų katinu, taip pat atsiradus naujam šeimos nariui turi naujų auklės pareigų – lovytės pašildymo, kamuoliukų ridenimo :)))) Šią savaitę (kovo 13) kaip tik bus dveji metai, kai ji pas mus gyvena.
Linkėjimai ir sėkmės.
Pagarbiai, Gražina.

Kategorijos
Naujuose namuose

Jukas iš namų

Gyvename gerai 🙂 visi turim savo sedėjimo vietas kai žiūrime televizorių 🙂 

Kategorijos
Naujuose namuose

Numylėtinė Gilė

Sveiki, Gilei puikiai sekasi, jinai yra mūsų sūnaus numylėtinė, visur vežasi, pats vedžioja ir labai rūpinasi.

Kategorijos
Naujuose namuose

Juosviukas Mikutis iš namų

Juosviukas (Mikutis) gyvena puikiai 🙂

Kategorijos
Naujuose namuose

Ozio dovanos

Sveiki, Ozis mylimas, sveikas, laimingas, savim pasitikintis katinas. Nuotraukoje tyrinėja Kalėdinių dovanų maišelio turinį 😻🎅

Kategorijos
Naujuose namuose

Pūkučio išdaigos

Kiekvienais metais rašau Jums laiškus apie mūsų mylimo Pūkučio gyvenimą ir vis papildau naujomis jo nuotraukomis. Ir šį kartą turime jo užfiksuotas akimirkas iš atostogų kaime bei namuose. Mūsų švelniukas toks pats mielas, švelnus ir džiuginantis mūsų šeimą. Labai jis mėgsta visas gėles. Vieną rytą rožes radom išnešiotas po visą butą , bet vandens neišgėrė viso. Taip pat labai mėgsta žiūrėti televizorių, ypač laidas apie gyvūnus ir gamtą. Apie mūsų švelniuką galima rašyti ir rašyti, nes jis laaabai jau mielas, todėl – AČIŪ JUMS LABAI UŽ JĮ. Sėkmės Jums visiems, stiprybės ir puikios sveikatos. Pagarbiai, Melanija.

Kategorijos
Naujuose namuose

Spurgytė iš namų

Laba diena, siunčiu Spurgytės nuotrauką. Gyvena puikiai. Dienas leidžia savo vietoj – minkštuose pataluose.

Kategorijos
Naujuose namuose

Rokis sveikina

Sveikinimai visoms panelėms, moterims nuo mūsų buvusio globotinio Rokio! 🤗🤗🤗💗

Kategorijos
Naujuose namuose

Laisvytis sveikina

Mūsų buvęs globotinis Laisvytis sveikina visas merginas ir moteris su Kovo 8-ąja! 😊 ❤

Kategorijos
Naujuose namuose

Dida deginasi paplūdimyje

Dida – viena pirmųjų mūsų globotinių, nuo mažų dienų laiką leidusi Naujosios Vilnios soduose pririšta trumpa grandine, aptverta grotomis ir ne iš gero gyvenimo prisibijanti žmonių. Bet tai jau praeitis! Jau ne pirmus metus Dida turi ne tik nuostabius šeimininkus, bet ir šaunius keturkojus draugus, su kuriais nuolat keliauja po įvairias Europos valstybes! 💖

Beje, Dida su draugais turi ir Instagram profilį, kviečiame sekti jų nuotykius: https://www.instagram.com/dida_nera/

Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Mėja, Mela, Mukas (padovanoti)

Mėja, Mela ir Mukas IEŠKO NAMŲ, Vilnius

Pradedame ieškoti namų mūsų mažiesiems globotiniams, pargabentiems iš vieno Ignalinos rajono tvarto. Mažiukai jau sustiprėję, nukirminti ir paskiepyti vaikišku skiepu, jiems šiuo metu yra apie 2,5 mėn. Mama sveria apie 6kg, tad dideli neaugs. Mažiukai socialūs, padykę ir labai draugiški, puikiai sutaria su žmonėmis, šunimis ir katėmis.

Jei esate atsakingas asmuo ir norite priimti naują narį į savo šeimą, suprantate, kad jis ką nors tikrai sugriauš, dar kurį laiką ant grindų paliks balutes, jums tai yra savaime suprantama ir priimtina – skambinkite.

Gyvūnai žinutėmis nerezervuojami. Skambinkite, norime su jumis pasikalbėti ir įsitikinti, kad atiduodame savo globotinius į atsakingas rankas!

Gyvūnų į kitus miestus nevežame ir per tarpininkus neatiduodame!

Pasiimdami gyvūną, turėsite kartu su mumis nuvykti į pasirinktą veterinarijos kliniką ir paženklinti jį poodine mikroschema (susičipuoti).

Pasiimdami gyvūną, taip pat, įsipareigojate jį pasiskiepyti ir sterilizuoti (kastruoti), jei šios procedūros dar neatliktos. Turėsite palikti 20 eurų užstatą, kurį jums grąžinsime įgyvendinus šias sąlygas.

Gyvūnų globos organizacija
VšĮ „Kaimo grandinė“, Vilnius
8-602-63641 (Anželika)
gyvunai@kaimograndine.lt

Kategorijos
Naujuose namuose

Zara iš Danijos

Linkėjimai iš Danijos nuo mūsų buvusios globotinės Zaros! 💗💗💗

Kategorijos
Naujuose namuose

Korytė džiaugiasi žiema

Kategorijos
Naujuose namuose

Upė ir jos geriausias draugas

Upė su geriausiu draugu savaitgalius leidžia tik taip! 

Kategorijos
Naujuose namuose

Linkėjimai nuo Lunos, Spirgio, Jumos, Junos ir Smiltės

Linkėjimai iš naujųjų namų nuo mūsų buvusių globotinių – Lunos, Spirgio, Jumos, Junos ir Smiltės 😊

Rasa ir jos tėveliai yra suteikę namus net penkiems mūsų organizacijos globotiniams!💗 Jų namuose gyvena ir mūsų visiškai akla katytė Juna, kurios su sesute išskirti nenorėjo ir priglaudė abi. Esame labai dėkingi šiai šeimai už rūpestį visais!

Kategorijos
Naujuose namuose

Fėja ir jos Valentinas

Mūsų buvusi globotinė Fėja su savo Valentinu 😊🤗😃 Linkėjimai iš naujųjų namų! 💗

Kategorijos
Naujuose namuose

Zaris žiūri filmuką

Zaris

Mūsų buvęs globotinis Zaris ir vakaro filmukas 😊😀

Posted by VšĮ Kaimo grandinė on 2020 m. vasario 14 d., penktadienis

Mūsų buvęs globotinis Zaris ir vakaro filmukas 😊😀

Kategorijos
Naujuose namuose

Linkėjimai nuo Musės

Mūsų buvusi globotinė Musė žino, kad meilė anksčiau ar vėliau tikrai aplanko! Tereikia kantriai jos sulaukti, o kai ji pasirodys, tada visas gyvenimas bus nuostabus 😊 Su Meilės diena visus, pačius mažiausius ir visus didelius! ❤

Kategorijos
Kitos naujienos

Ačiū Ingridai ir UAB Arneva

Labai dėkojame kalną konservų mūsų globotiniams padovanojusiai Ingridai. Jie ką tik iš Vokietijos atkeliavo pas mus. Už neatlygintiną jų pristatymą katytė Volungė ir visi kiti mūsų globotiniai be galo dėkingi socialiai atsakingam UAB „Arneva“ kolektyvui 💖

Kategorijos
Naujuose namuose

Linkėjimai nuo Tedžio

Linkėjimai iš naujųjų namų nuo mūsų buvusio globotinio Tedžio 💗

Kategorijos
Naujuose namuose

Milė-Maja iš namų

Mūsų buvusi globotinė Milė-Maja. Dovanojom kaip mažaūgę kalytę, o žiūrėkit, kas užaugo 🙂

Kategorijos
Naujuose namuose

Gučis ir jo daugiabutis

Mūsų buvęs globotinis Gučis nori visiems parodyti kokį naują daugiabutį gavo dovanų! 🙂 Linkėjimai iš naujųjų namų 💗