Kategorijos
Kitos naujienos

Informacinis pranešimas dėl vykdomos veiklos

Naujieji metai atnešė ne tik naują valiutą, kurią nesąžiningai perskaičiavo ne santykiu 1:1, bet ir tam tikrų pokyčių šio projekto veikloje.

Visų pirma, informuojame, kad praėjusių metų pabaigoje buvo užregistruota Viešoji įstaiga „Kaimo grandinė“, kuriai šis projektas ir perduodamas. Tai reiškia, kad projektui atsiveria didesnės galimybės padėti benamiams gyvūnams, taip pat projektą akyliau prižiūrės valstybinės institucijos, o tai reiškia, kad sulauksite dar daugiau skaidrumo. Bet juk jo ir taip netrūko, tiesa?

Visų antra, dėl pasikeitusio juridinio statuso ir valiutos, sukurta naujos formos finansinė ataskaita, ją galite peržiūrėti paspaudę čia. O jei tiksliau – nuo šiol matysite net dviejų pobūdžių finansines ataskaitas. Tiek senojo pobūdžio detalią pajamų ir išlaidų ataskaitą, tiek ir kitu pjūviu tą pačią informaciją atvaizduojančią buhalterinę ataskaitą, kurią panašia forma pagal Viešųjų įstaigų įstatymą, privalo viešai skelbti visos viešosios įstaigos, bet nusižengdamos Įstatymo 12 straipsniui to nedaro.
Iki 2015 m. surinktų lėšų likutis, be abejonės, perkeltas į naująją ataskaitą kaip fizinių asmenų parama.

Visų trečia, su viešąja įstaiga atkeliauja ir nauja banko sąskaita, į kurią nuo šiol renkamos lėšos gyvūnams:

  • Gavėjas: VšĮ „Kaimo grandinė“, įstaigos kodas: 303410406
  • SwedBank sąskaita: LT16 7300 0101 4151 6269
  • Swedbank SWIFT kodas: HABALT22

Ketvirta, dėl tam tikrų neapibrėžtų pastabų norime pabrėžti, kad Kaimo lenciūgas pats savaime nėra gyvūnų prieglauda ir tiesiogiai priklausančių gyvūnų neturi. Ši informacija papildomai įrašyta pagrindiniuose svetainės puslapiuose, o prie gyvūnų dovanojimo skelbimų papildomai aiškiai prirašyta, kas yra tiesioginis jų globėjas. Atsiprašome, jei bent vienas skaitytojas buvo suklaidintas.
Taip pat informuojame, kad projektas nerenka lėšų konkretiems gyvūnams, bet paskirsto jas tiems benamiams gyvūnams, kuriems labiausiai reikia gydymo, maisto ar kitų reikmenų. Tą puikiai galite matyti finansinėje ataskaitoje ir šios svetainės naujienų įrašuose.

2015-iais metais planuojame toliau rūpintis Lietuvos gyvūnų globos draugijos globojamais šunimis, sterilizuoti keletą laukinių kačių ir vykdyti kitus pradėtus darbus net, jei negeri žmonės bandys kaišioti pagalius į ratus, nes matome žmonių palaikymą ir keturkojų draugų akyse blizgantį pasitikėjimą. O ir patys tikime, kad projekto veiklos principai yra tinkami, teisingi ir verti tęstinumo.

“You may never know what results come of your actions, but if you do nothing, there will be no results.”
― Mahatma Gandhi

5 komentarai – “Informacinis pranešimas dėl vykdomos veiklos”

Sveikinu įkūrus skaidrią Všį,tikiu,kad aukojantys žmonės įvertins tai ir supras,kad Jūs rūpinatės TIK beglobiukų gerove ir visa
širdimi juos mylite,atiduodate viską,kad jiems padėtumėte.SĖKMĖS.

Pas Mantą ir taip buvo skaidru – kur jau skaidriau. Ir niekada nekildavo jokių abejonių, kad „Kaimo lenciūgas“ rūpinasi beglobiukų gerove ir visa širdimi juos myli, daro viską, kad jiems padėtų.

Mantai, linkiu sekmes Tau ir“ kaimo linciugui“. Gerbiu tavo dora darba.

Ir aš nuoširdžiai linkiu Kaimo grandinei sėkmės. Pradžia visada labai sunki. Laikykis, Mantai.

Netyčia atradau straipsnį apie Manto darbą, kurį žinau iš jo rašyto (rašomo) blogo apie MRUNI..
Sėkmės Mantai, malonu matyti gerus žmones, darančius gerus darbus:)
Būtinai šiais metais paaukosiu Jums pinigėlių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.