Informacija

Kontaktai

Rekvizitai

Gyvūnų globos organizacija VilniujeVšĮ „Kaimo grandinė“
Telefonas: (neskelbiamas)Įstaigos kodas: 303410406
El. paštas: gyvunai@kaimograndine.ltLT167300010141516269
www.facebook.com/KaimoGrandineVyžeičių k. 6, LT-42220 Rokiškio r.
www.instagram.com/KaimoGrandineVadovas: Mantas Malcius

Mūsų veikla

Esame Vilniuje veiklą vykdanti gyvūnų globos organizacija, registruota gyvūnų globėjų sąraše.

Organizacija neturi patalpų, darbuotojų ir neatlieka gyvūnų prieglaudos funkcijos. Globojamais gyvūnais savanoriai rūpinasi savo namuose, kol jiems surandami nauji šeimininkai.

Šiuo metu užsiimame tik šuniukų laikinąja globa. Taip pat padedame sterilizuoti augintinius tiems šeimininkams, kurie dėl finansinių sunkumų nepajėgia to padaryti patys.

Rengiamos ataskaitos

VšĮ „Kaimo grandinė“ griežtai laikosi Lietuvos Respublikoje galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimų, todėl kasmet nustatytais terminais viešina privalomas rengti ataskaitas apie savo veiklą. Be to, užtikrindama deramą surinktų lėšų panaudojimą, savanoriškai vykdo viešą buhalterinę apskaitą. Skelbiamos ataskaitos:

Detali finansinė ataskaitahttp://kaimograndine.lt/finansine-ataskaita
Metinė veiklos ataskaitahttp://kaimograndine.lt/zyma/veiklos-ataskaita

Gyvūnų dovanojimas

Dovanojami gyvūnai nebūtinai atitenka pirmiems susisiekusiems. Siekiame globotiniams surasti geriausius šeimininkus, o ne kuo greičiau išdalinti.

Mūsų globotiniai yra dovanojami neatlygintinai. Dovanojant jauniklius, imamas 50 eurų užstatas, vėliau organizacija panaudoja jį ir pilnai sumoka už gyvūno sterilizaciją (kastraciją). Ši operacija įprastai kainuoja kiek brangiau nei paliktas užstatas, tad naujieji šeimininkai šiek tiek sutaupo, o organizacija užsitikrina, kad gyvūnai bus atsakingai sterilizuoti.

Gyvūnų į kitus miestus ir valstybes nepristatome! Mūsų globotinį norintis priglausti žmogus turi pas mus atvykti pats!

Dėl teisės aktų reikalavimų, visi dovanojami gyvūnai privalo būti sučipuoti, taigi dovanojimo metu keliausime į veterinarijos kliniką, kurioje jūs turėsite susičipuoti gyvūną savo vardu. Turėkite su savimi asmens dokumentą, jo prireiks gyvūną čipuojant ir pasirašant dovanojimo sutartį.

Privalomosios gyvūno dovanojimo sąlygos, nurodomos dovanojimo sutartyje:

 • Šeimininkas įsipareigoja Gyvūną per 12 mėn. sterilizuoti (kastruoti), jei tokia operacija dar neatlikta.
 • Šeimininkas įsipareigoja užtikrinti, kad Gyvūnas visada turėtų galiojantį skiepų pažymėjimą.
 • Šeimininkas įsipareigoja skubiai pranešti Įstaigai, jei Gyvūnas pabėga, sunkiai suserga ar miršta.
 • Šeimininkas įsipareigoja neperduoti Gyvūno naujam savininkui be Įstaigos sutikimo.
 • Šeimininkas įsipareigoja bent kartą per metus informuoti Įstaigą apie Gyvūno tolesnį likimą.
 • Šeimininkas įsipareigoja grąžinti Gyvūną Įstaigai, jei ji to pareikalauja.

Organizacijos istorija

 • 2013-09-26 pasaulį išvydo tinklaraštis „Kaimo lenciūgas“. Jis platino informaciją apie Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus (LGGDVS) prieglaudoje atsidūrusius šunis, vienijo su jais dirbusius savanorius.
 • 2014-10-01 įsteigta VšĮ „Kaimo grandinė“. Jos tikslas buvo užtikrinti LGGDVS prieglaudos šunų gerovę, nes LGGDVS vadovybė paskendo tarpusavio pjautynėse ir vidinių teismų maratone.
 • 2015-01-01 oficialiai paskelbta apie VšĮ „Kaimo grandinė“ įsteigimą ir veiklos tikslus.
 • 2015-01-18, matydami griūvančią LGGDVS, nuo gyvūnų vis labiau nusisukančią jos vadovybę ir siekdami toliau tęsti veiklą, kreipėmės į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą, kuri suteikė mums Gyvūnų globėjo statusą.
 • 2015-02-28 LGGDVS (dabar daugiau žinomos kaip VšĮ „Beglobis“) vadovai, pasitelkdami grasinimus, fizinį ir psichologinį smurtą, išvaikė iš prieglaudos beveik visą senąją savanorių komandą. Teko galutinai pasitraukti iš prieglaudos veiklos.
 • 2015-03-01 mažais žingsneliais pradėjome savarankiškai vykdyti gyvūnų globos veiklą, tai darome iki šiol.
 • 2021-05-28 organizacija draugiškai suskilo į dvi dalis Anželikai pasitraukus ir įkūrus kitą gyvūnų globos įstaigą – VšĮ „Maži jausmai“.