Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Eridė (padovanota)

Eridė

Eridė – nykštukinė, maždaug 4kg svorio ir apie 6 metų kalytė, kuri beveik visą gyvenimą praleido be šeimininko priežiūros ir dėmesio, kol galiausiai jis apskritai dingo palikęs savo šunis likimo valiai… Eridė šiek tiek baili, nepratusi vaikščioti su pavadėliu, bet mėgsta su žmonėmis pabendrauti ir pabūti ant rankų. Puikiai tiks kaip gera draugė bet kokiai šeimai.

13 komentarų – “Eridė (padovanota)”

Vargšė maža šunytė, aišku jai baisu, viskas nauja, buvo sau dviese visų pamiršti, o čia…..tiek šunelių, kačiukų, o ir maisto yra padėta, tiek naujovių, reikia priprasti….., o kad kas vedžiotų, to juk nėra buvę, baisu…..Sėkmės šunyte, gal kas pamils tavo išsigandusias akytes ir nuramins smarkiai besidaužančią širdelę.

Bet ne visiems savanoriams visi šunys lygūs. Kai kurie su numylėtiniais pražaidžia daugiau laiko, o tada kitiem nelieka net minimaliai laiko jais pasirūpint.

Gaila, kad savanoriai pamiršta, kad ir kitiems reikia dėmesio ne vien jų mylimiems šuneliams, bet ką padarysi, nors tie pajaučia dauguau meilės ir dėmesio, nors, jeigu jau savanoriaumi, tai turi visus paglostyti, pakalbinti, pavalgydinti, gal reikėtų pakalbėti, gražiai paaiškinti, kad ir kitiems širdelės skauda kai palieka pamiršti….Mantai, Tu gabus vaikinas, gal gali mažosios Eridės skelbimukus įkelti kur plačiau, ji tokia mažutė, jai labai reikia namų, be to girdėjau, kad kai kada net pamirštama kad ji yra….

Į skelbiu.lt ji įkelta ir kasdien pakeliama į viršų, o kiti portalai yra niekinio lankomumo, todėl beprasmiška į juos ką nors apskritai kelt, nes tai tik laiko gaišimas.

Nesutinku su tavim, Mantai, kad tai tik laiko gaišimas. Tuo labiau, kad yra nemažai mūsų panų, kurios turi laiko tuo užsiimt, tik neturi noro.

Šią savaitę atvyks į prieglaudą Eridės norėtojai. Gal pasiseks mažylei..

Oi, kad tik mažylei pasisektų, o dėl reklamavimo, tai kaip sakant nepabandysi ir nežinosi, o gal…..nes čia Fb vusi verda savose sultyse, dalinasi vienas su kitu ir tiek.Jeigu yra merginų, mokančių ir galinčių tai padaryti tai kodėl gi ne, sviestu košės nepagadinsi, kai turėsiu daugiau laiko panagrinėsiu tą nelemtą savo planšetę, pasimokysiu ir pabandysiu, dabar deja ruduo, kaip sakant sodo gėrybių apdorojimas. Dar kartą linkiu sėkmės, nenuvilk mažoji Eride tavęs norinčių žmonių.

Dar Mantai vienas pavyzdys, tai katinukas, kurį oaprašt įkelti į Fb, nair prasidėjo dalinimasis, laikinimas, o skambučio nė vieno, katinukas pasidovanojo ir daug buvo skambučių, bet pagal skelbimuką rajoniniame laikraštyje ir tai jau ne pirmą kartą, juk internetu nesinaudoja pagyvenę ir, kaip nekeista, pati girdėjau per televiziją, ir gan žinomi, išsilavinę žmonės, nes Fb jų nuomone nėra tai, kas daugumai priimtina.Taigi, manau, reikia kažkaip tartis su popierine spauda kad patalpintų skelbimuką su nuotrauka nemokamai, Jūsų vadovė turi daug pažįstamų, taigi galėtų pabandyti.

Atsiprašau už klaidas, niekaip neįprantu prie tokios jautrios klaviatūros, bet manau esmę suprasite.

Eridę priglaudė jauna šeima, gyvenanti šalia manęs, visai šalia, 2min.kelio pėsčiom:-) Gyvens bute. Džiaugiuosi dėl jos, kad neužsibuvo prieglaudoj.

Labai džiaugiuosi, kad ši mažylė sulaukė to, kas padės jai atsigauti, patikėti ir išgyventi tai, ką išgyvena visi mylimi ir prižiūrėti šuneliai, be to turės tą, kuriam galės atiduoti visą meilę ir ištikimybę susikaupusius jausmus mažoje širdelėje.Kaip sakant, neperšokęs per griovį nesakyk op, bet šiuo atveju gal galima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *