Kategorijos
Padovanoti gyvūnai

Džoja, Džiulė, Džekas, Džo, Džimis, Džeris (padovanoti)

Šiek tiek plačiau apie vakar vakare mus pasiekusį siuntinuką iš Pilaitės miškų. Šuniukai – benamės kalytės vaikai, visi giliai pasislėpę, radę žmonės bando pagauti dar 2-3 likusius ir jų mamą, kad būtų galima ją sterilizuoti. Šuniukai labai maži, apie 1,5 mėn, nesulaukėję, žmonių ir gyvūnų nebijo, mėgsta pacypauti bet kuriuo dienos metu. Mamos nuotraukos neturim, sako, kad vidutinė iki kelių, šuniukai užaugę turėtų sverti iki 12kg.

Kas su šuniukais jau padaryta: vakar nuprausti ir nukarpyti nagai, išorės parazitų (blusų) nerasta. Šiandien ryte profilaktiškai suduota po trupinį vaistų nuo kirminų, vienas disidentas pasislėpęs išspjovė savo dozę, neaišku kuris, bet jei pas kitus kirminų nepasimatys, tai nebus ir pas jį.

Šuniukai yra šeši – dvi kalytės ir keturi patinėliai.

 1. Džoja (su aukle Siara) – ruda meškutė, itin prieraiši ir viena ramiausių.
 2. Džiulė (su aukle Siara) – gera smulkutė trumpaplaukė mergaitė.
 3. Džekas (su baltu meškinu) – gimė su labai trumpa uodegyte
 4. Džo (su baltu meškinu) – dar vienas trumpo plauko patinėlis.
 5. Džimis (su rudu meškinu) – juodas meškis su rudom letenom
 6. Džeris (su rudu meškinu) – juodbaltis meškis

Reikalavimai būsimiems šeimininkams:

 1. Suprasti, kad bet kuris mažas šuniukas ką nors sugriauš ir kurį laiką ant grindų palikinės balutes.
 2. Gyvūnų per tarpininkus nedovanojame ir nepristatome, turėsite atvykti patys.
 3. Gyvūnai nebėra laikomi uždaryti voljeruose arba prie būdų, tikimės, kad jūsų požiūris į gyvūnų priežiūrą siekia XXI amžių.
 4. Įsipareigojate gyvūną paženklinti mikroschema (susičipuoti), pasiskiepyti ir užaugusį sterilizuoti/kastruoti.
 5. Siekiant užtikrinti, kad gyvūnas tikrai bus sterilizuotas/kastruotas, turėsite palikti 50 eurų negrąžinamą užstatą, atėjus laikui, pilnai apmokėsime sterilizavimą/kastravimą, nepriklausomai nuo operacijos kainos.

Įspėjame, kad šuniukai ką tik pas mus atvyko, nepraėjo pakankamai laiko, kad įsitikintume, kad su jais viskas gerai, bet iš pažiūros atrodo sveiki. Jeigu norite nelaukti dviejų savaičių ir imti į savo namus bandomajam laikotarpiui jau dabar, turėkite tai omenyje.

Jeigu perskaitėte viską, sąlygos jums priimtinos ir norite vieną ar kelis pupsikus priimti į savo šeimą, suprantate, kad kelias savaites neturėsite ramaus miego, turite nuosavą būstą, susisiekite su mumis Facebook žinute, aptarsime viską iki galo, kai turėsime laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Google reCAPTCHA apsauga. Privatumo taisyklės ir paslaugų sąlygos.