Didos pasiplaukiojimai

Buvusi sodų kankinė Dida ( http://kaimograndine.lt/lota-is-arimu/ ) mus toliau malonina savo kelionių įspūdžiais ir patarimais:

Laba diena,
Siunčiu kelias nuotraukytes iš vasarinės mūsų kelionės. Dida plaukia baidare. Dar vienas papildomas štampas pase, plaukėm Latvijos – Lietuvos pasieniu. Žinoma be pradinio instruktažo neapsieita. Prieš traukiant į ilgą 2 dienų plaukimą, draugių drąsa buvo išbandyta valtyje. Iš pradžių buvo nejauku, siūbuoja viskas, aplink vanduo, baisu…. uodegytės po savim paspaustos, bet po pirmo siūbtelėjimo ir 5 skaniukų jau visai ir nieko, o dar žiūrėk antys alkanos iš paskos plaukia, tai jau visai įdomu. Pirmas pasiplaukiojimas praėjo be didesnių sunkumų, reikėjo tik drauges valdyti, nes jos gi nesupranta, kad abiems vienoj pusėj valties geriau nebūt, 27 kg vis tik žymiai siūbteli valtį į šoną. Baidarėje pusė pirmos dienos praėjo ne taip jau ramiai, vanduo vis tik arčiau, ir pačioje baidarėje šlapia, tai nei gult nei stot, kitą syki reikės storą paklotuką paimt, kad vanduo uodegytės nepasiektų. Bet po pusės dienos princesės apsiprato, o ir šilčiau pasidarė tai ir tas vanduo nebetrukdė, įsitaisiusios gulėjo ir ramiai sau siūbavo. Kita diena praėjo jau be problemų, apkeitėm šunis vietom, mat Didai pasirodo geriau priekyje, ji po gaubtu normaliai susirango, o kitai gražuolei daugiau vietos reikia tai vidury patogiau buvo, „- reikėjo iš karto taip“ žvilgsneliai sakė. O ką mes žinom, gi šuniškai nešnekam. Antrą dieną saulė švietė, tai skraidė aplink daug skaniukų ant sparnelių (Laumžirgiai ir kiti skraidantys vabzdžiai žmonių šneka), tai buvo jom kas veikt, nemokama uodų kontrolė, ką gali pasiekti tingiai gulėdamos atstumu. Na ir aišku neapsieita be nuotykių, mums baidarėse užkandžiaujant, kolegos plaukikai neapsižiūrėjo, turėjo rankoje keptos duonos, ją laikė ir iš maišiuko riešutus traukė, nu o ko gi princesėms daugiau reikia, capt ta duonos gabaliuka ir nepaleidžia, teko atiduot 😀 gi skaniau nei įprasti skaniukai.Po dviejų dienų žygio naktį abi greit sumigo, biškutį auksėjo, matyt sapnavo upę.

Patarimas iš baidarių savininko: jeigu vežatės šunis plaukimui, jokiu būdu šunų nerišti niekur, nes baidarei apsivertus šuo negalės laisvai išplaukti. Deja kalbėjo iš patirties, vieni klientai taip neteko draugo. Geriausia – šuo be jokių pavadėlių, mes laikėm su pavadėliais, nes upė buvo rami ir išvalyta, be nuovirtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *