Kategorijos
Kitos naujienos

Dar viena nelaimė Gurių g.

DSC_1697

Vakar Guriuose lankėme savo prižiūrimus vargingai gyvenančius keturkojus, kai eidami pas paskutinius, ant kelio išvydome nemalonų vaizdą – partrenktą jauniklę stirnaitę. Jai padėti jau niekuo padėti negalėjome, teliko iškviesti Grindą, kad paimtų nuo kelio. Dar viena viršijamo greičio, prasto matomumo ir išsiblaškymo auka, partrenkta beveik toje pačioje vietoje kaip mūsų Amaja.

Už gerų 50 metrų sumišę stovėjo ir jauni kaltininkai, kuriems labiau rūpėjo apžiūrėti automobilį nei mirtinai nutrenktą stirną. Priėjo prie jos tik pamatę, kad kažkam skambiname, išsikvietė policiją – mat prireikė, kad užfiksuotų įvykį dėl draudimo. Paprašėm bent, kad avarinį ženklą pastatytų prieš stirną. Paklausti, kokiu greičiu skrido, kad mieste šitaip suluošino stirną – tepaklausė „o kokiu čia galima važiuoti?“. Stabdymo žymių irgi nesimatė. Panašu, kad skrido pakankamu greičiu, kad nė nesugebėjo sureaguoti į iš miško išbėgusią keturkoję. Atvykusių Grindos darbuotojų dar paklausėm, kokiu greičiu reikia lėkti, kad būtų padarytas tokio lygio sužalojimas, išgirdom tik faktą, kad įrodyti greičio viršijimo faktą sunku.

Gurių gatvė yra probleminė, tą puikiai žino ir Vilniaus savivaldybė. Parašėm dar vieną skundą dėl nesaugaus eismo joje, gal pagaliau imsis kokių nors būdų, leisiančių sutramdyti ten siautėjančius greičio mėgėjus, nes greit pasipils ne tik gyvūnų, bet ir žmonių nelaimės.

Vairuotojai, neskubėkit gyventi ir neskubinkit kitų. Maksimalus leistinas greitis nereiškia, kad galite lėkti +10 ar +20 km/h. Nereiškia nė to, kad privalote važiuoti ne mažesniu nei leistinas greitis. Jūsų pareiga yra įvertinti eismo sąlygas ir patiems pasirinkti saugų greitį, kad nenukentėtumėte nei jūs patys, nei šalia jūsų esantys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *