Alatėja (padovanota)

Alatėja

Alatėja – šiandien pas mus atvykusi vidutinio ūgio senutė, kurią teko traukti iš Grindos skubos tvarka, nes buvome įspėti, kad jos dienos ten jau suskaičiuotos. Nors jau pagyvenusi, bet vis dar energinga – per pusdienį prieglaudoje jau ir aploti visus spėjo, ir pabėgioti, ir net išsimaudyti. Alatėja – sargus šuo, bet visiškai nekonfliktuoja nei su žmonėmis, nei su kitais gyvūnais, mielai leidžiasi paglostoma ir kojos judesiu vis prašo papildomo prisilietimo. Gal nebus netikėta, kad nuo pirmos dienos vaikštinėjo greta manęs ir fotografavosi be jokių pavadžių. Puikus šuo pagyvenusiems žmonėms lakstyti po kiemą ir pranešti apie svečius.

6 komentarai

 1. Nesvetima

  Puikus šuo ne tik pagyvenusiems. Tinka gyvenimui ir bute( jame ir gyvenusi). Alatėja tvarkinga kalytė.

 2. jule

  Na štai mano svajonė išsipildė ir kalytė saugi.Taip gera kad net ašaros kaupiasi kai matau ją laimingą ant žolės, besižvalgančią aplinkiui, matančią dangų, skrendančius paukščius, jaučiančią meilę, paglostymus, pakasinėjimus, kai su bend rauja, kalbina, juk to jai taip trūko po mylimos šeimininkės mirties.Būk laiminga Alatėja, jei sulaukei šios dienos, tai gal tavo a.a.šeimininkė atsiūs ir gerus žmones, kurių globoje ir meilėje tu sutiksi savo saulėlydį. AČIŪ Andželika už suteiktą laimę šunytei ir džiaugsmą man.Aš visada pasiruošusi padėti finansiškai, nes kitokios paramos negaliu suteikti, na, jeigu būtų kokių nenumatytų atvejų ir….kalytei tektų palikti prieglaudą, praneškite, yra pas mus pažįstama moteris pas kurią glaudžiasi Biržuose išmesti šuneliai.Bet tai aišku tik pačiu blogiausiu atveju.O dabar noriu palinkėti sėkmės.

 3. Nesvetima

  Alatėja jau po vet. apžiūros. Jai bakterinės kilmės odos uždegimas. Gydymas pradėtas šiandien.

 4. Mantas Įrašo autorius(-ė)

  Nežinau, šią savaitę nebuvau prieglaudoj. Loretos su Anželika reikia klaust. Lyg ir gerai viskas buvo paskutiniu metu, linksma laksto su kitais šunimis ir kates bando vaikyt kartais.
  Maisto specialaus paaukojo žmonės, tai turėtų būt gerai.

 5. Nesvetima

  Būtų viskas gerai Alatėjai daug greičiau, jei savanoriai mūsų atsakingiau žiūrėtų į tai koks kam paskirtas maistas ir kada kam suduot vaistus. Deja, situacija prieglaudoj prasta, ir turim kol kas tai, ką turim. Vienas žmogus kasdien neprilakstys patikrint ar viskas suduota reikiamai, ar tas maistelis įdėtas būtent tam šuniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *